100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ produktu
Rozmer
Typ zapínania
Produkty: 54

Sálová futbalová obuv od špičkových výrobcov na Eobuv

Halovky, alebo aj pánska sálová obuv, sú navrhnuté tak, aby sedeli pohodlnejšie ako bežná športová obuv, a zabránili šmyku na hladkom povrchu umiestnenom v interiéri. Kopačky s koženým zvrškom majú tendenciu sa časom viac naťahovať a lámať, zatiaľ čo syntetické tkaniny si dlhšie držia svoj tvar. Je preto potrebné siahnuť po skutočne kvalitných výrobcoch. Na ebov.sk nájdete široký sortiment pánskych sálových kopačiek rôznych farieb i značiek. Môžete si tak vybrať kopačky, v ktorých sa budete cítiť pohodlne, no zároveň budú spĺňať vaše požiadavky na štýl a funkčnosť. Nezáleží pri tom absolútne na tom, akú značku preferujete, vybrať si môžete z viacerých dostupných veľkostí od 42, 43, cez 44, až po 45.

Topánky IN, FG alebo TF – čím sa líšia?

Na základe typu ihriska, na ktorom sa futbal hrá, rozoznávame niekoľko rôznych typov kopačiek. Lisovky (FG) sú univerzálne kopačky. Na podrážke majú neodnímateľné gumené alebo plastové štuple. Tento druh kopačiek sa často využíva pri detskom futbale, pretože sú bezpečnejšie ako niektoré iné typy topánok. Sú určené na použitie na všetkých typoch hracích polí v rôznych poveternostných podmienkach. Druhým typom sú kopačky so šróbovacími štuplami (SG). Tieto kopačky sú charakteristické napríklad pre Nike a majú odnímateľné tvrdé plastové alebo kovové štuple, ktoré je možné v prípade potreby vymeniť. Zvyčajne ho používajú pokročilejší hráči na suchej alebo mokrej tráve, prípadne v inom náročnom teréne. Ďalším druhom pánskych kopačiek sú kopačky na umelú trávu (TF). Na halový futbal sa zase využívajú halovky (IN). Vyzerajú skôr ako klasické nízke tenisky. Tieto špičkové topánky, napríklad od Adidas, majú ploché gumené spodky a používajú sa takmer výlučne na kryté futbalové ihriská alebo na umelý trávnik.

Pánske IN topánky pre najlepší halový futbalový zápas

Pánske halové topánky sú vhodné pre tvrdé povrchy, ako sú kryté ihriská alebo betónové kurty. Obľúbenou voľbou sú IN topánky značky Nike, ktoré vám okrem využitia na všetkých halových a futsalových ihriskách poskytnú aj celoročné využitie mimo futbalových hál. Výber topánok, ktoré nosíte na futsalové a halové povrchy, môže priamo ovplyvniť váš výkon, preto je nevyhnutné, aby ste plne pochopili, ktorá topánka najlepšie vyhovuje vám a vašim potrebám. Halové topánky sú navrhnuté tak, aby hráčovi poskytli extra priľnavosť a trakciu na tvrdých rovných povrchoch bez kompromisov v ovládaní, rýchlosti a sile. Vďaka vhodne zvoleným topánkam si tak budete môcť váš zápas nie len naplno užiť, no budete tiež môcť podať ten najlepší možný výkon, a možno aj využiť vaše topánky na prechádzku s priateľmi vo vašom voľnom čase.

Pánska sálová obuv – Často kladené otázky

Ako si vybrať IN topánky?

Tieto topánky budú mať zvyčajne gumenú plochú podrážku. Sú veľmi univerzálne a dajú sa použiť aj na voľnočasové prechádzky. Jediné pravidlo je teda vybrať si vhodnú veľkosť a dizajn, ktorý sa vám bude páčiť. Topánka by vás nemala nikde tlačiť ani sa vám vyzúvať. Nezabudnite ani dbať na to, aby boli ideálne vyrobené z kvalitnej a dlhotrvajúcej kože.

Aké topánky si vybrať na sálový futbal?

Na sálový futbal sú najvhodnejšie sálové topánky, alebo halovky (IN). Tieto tenisky sú špeciálne vyrobené na hru futbalu na hladkom a klzkom povrchu. Vďaka svojej rovnej podrážke vám poskytnú dostatočnú stabilitu a trakciu aj pri rýchlom behu. Vyberte preto napríklad populárne halovky od značky Nike alebo adidas.