100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ produktu
Vyhotovenie
Šport
Produkty: 927

Dámske a pánske športové batohy – praktické a overené prémiové modely na Eobuv

Či už sa balíte do telocvične alebo na výlet, dôležité je aby ste so sebou mali vo vašom športovom batohu všetko, čo budete potrebovať, a aby ste mali všetky veci zorganizované tak, že ich v prípade potreby ľahko nájdete. Na eobuv.sk nájdete široký sortiment dámskych i pánskych športových batohov, vakov, aj tašiek od svetovo známych značiek a overených distribútorov. Môžete si tak vybrať z obrovského množstva praktických a overených prémiových modelov s ohľadom na rôzne materiály, funkčnosť, či veľkosť. Váš nový batoh je tak iba niekoľko klikov od vás.

Vyberte si pohodlný športový batoh vašej obľúbenej značky na malé aj veľké výlety

Prvým krokom k výberu správneho batohu je rozhodnúť sa, na čo ho budete používať. Mnohé športové batohy sú špeciálne navrhnuté na špecifické použitie a ponúkajú rôzne funkcie. Pokiaľ sa napríklad chystáte do telocvične, možno vám bude vyhovovať menší, alebo stredný vak či taška, ktoré môžete držať v ruke, no v prípade potreby si ich viete vďaka popruhu prehodiť cez rameno. Na druhej strane, ak vás čaká prechádzka alebo cesta autobusom, klasické batohy majú väčší zmysel. Nezabudnite premýšľať o tom, čo chcete v batohu niesť. Vďaka tomu dokážete zvoliť vhodnú veľkosť batohu, ktorý sa bude hodiť na malý, ale aj na veľký výlet.

Športová dámska a pánska ľadvinka – ideálna na jogging, cyklistiku, či do hôr

Ľadvinka je malé látkové vrecúško s popruhom a prackou, ktoré sa väčšinou nosí ako opasok okolo pása. Je tu od konca 80-tych rokov a svoj vrchol popularity dosiahla v 90-tych rokoch. Potom ich vystriedali iné trendy, až do roku 2018, kedy športové i elegantné dámske a pánske ľadvinky zaznamenali obrovský opätovný nárast popularity. V dnešnej dobe ľadvinky miestami nahradili malé crossbody kabelky. Stále viac sa nosia aj opásané cez rameno alebo obkrútené na ruke ako doplnok elegantných voľnočasových outfitov. Športové ľadvinky sú však skvelé práve na športové aktivity, kde potrebujete mať plný rozsah pohybu. Skvelo vám poslúžia pri behu, bicyklovaní alebo na prechádzke v horách. Môžete si do nich vložiť nevyhnutné veci ako napríklad kľúče, mobil a kreditnú kartu bez toho, aby ste sa báli, že ich pri športovaní niekde vytratíte. Naviac má športová ľadvinka ďalšiu skvelú funkciu – ochráni vás pred vreckovými zlodejmi. Vaše veci máte totiž stále na páse alebo na hrudi, ale hlavne zostáva neustále na očiach. Využiť ju preto môžete aj na cestách alebo na festivale. Nemusíte si tak každých pár minút kontrolovať vrecká, či ste niečo niekde nestratili, alebo vám to niekto neukradol. K tomu všetkému vám zostáva sloboda a voľné ruky. Perfektné!

Športové tašky, batohy a vaky – Často kladené otázky

Kde kúpiť športovú tašku?

Široký sortiment športových tašiek, vakov, batohov a ľadviniek nájdete na našich webových stránkach. Eobuv.sk ponúka viac ako 100 rôznych populárnych značiek a batohy rôznych veľkostí, strihov i farieb. Pokiaľ teda hľadáte kvalitné športové dámske alebo pánske batohy a ľadvinky, ste na správnom mieste.

Ako prať športovú tašku?

Udržať vašu športovú tašku čistú je jednoduché. Jednoducho ju hoďte do práčky spolu s podobne farebnými uterákmi alebo plachtami. Uteráky pomáhajú chrániť vnútro stroja pred akýmikoľvek plastovými časťami na taške, ktoré môžu narážať do vnútra bubna. Batoh perte na nízkej teplote a pre istotu použite jemný cyklus (napríklad ručné pranie).