100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Produkty: 88

Žabky a šľapky pre deti – bezpečnosť a pohodlie pri hrách pri bazéne

Či už sa chystáte na dovolenku v rezorte, na wellness víkend v horách, alebo len na piknik na miestnom kúpalisku, vaše dieťa potrebuje topánky, v ktorých s vami udrží krok. Ak existuje niečo, čo malé deti v horúcom počasí milujú, je to jednoznačne hranie sa vo vode, a pobehovanie pri bazéne. Ak sú však bosé, mohli by sa zraniť na kameňoch v jeho okolí, popáliť sa na horúcom chodníku alebo sa pošmyknúť na klzkom povrchu. Žabky a šľapky pre deti sú pre návštevy kúpalísk a bazénov nevyhnutnosťou. Detské šľapky udržia nohy vašich detí v bezpečí a uchránia vás od zbytočných a nepríjemných návštev chirurgie. Ponúkajú ochranu pre malé nôžky kedykoľvek a kdekoľvek ste, a umožnia vášmu dieťaťu hrať sa bez zábran a bez neželaných zranení.

Bazénové papuče pre chlapca a dievča – nepostrádateľný doplnok pri dobrodružstvách v aquaparku

Hry v aquaparku v deťoch vždy vyvolávajú veľkú vlnu vzrušenia. Celý deň môžu behať od jedného bazéna k druhému, skúšať rôzne šmykľavky a tobogany, a v prípade krásneho slnečného počasia sa tiež môžu na lúke alebo pri bazéne zúčastniť rôznych hier a súťaží. V tomto prípade sú pre deti topánky do vody alebo detské bazénové papuče lepšie ako klasické šľapky, pretože sa dajú nosiť v bazéne aj mimo neho. Okrem toho, že chránia chodidlá a prsty pred poškriabaním zo dna a bokov bazéna, zabránia aj pošmyknutiu v celom areáli aquaparku, ktoré je bežným javom. Deti väčšinou moc nevenujú pozornosť tomu, kam kráčajú, bez ohľadu na to, či majú topánky alebo sú bosé. Práve preto je vhodné ich chrániť vhodnou obuvou určenou do vody, ktorá zabezpečí správny odvod vody. Vďaka tomu rýchlejšie schne a chráni nohy aj pred neželanými pľuzgiermi. Pretože odvodňujú lepšie ako bežná obuv, ktorá sa naplní vodou, sú ľahšie a nevznikajú v nich plesne.

Detské šľapky a žabky k bazénu – vyberte si vhodný model zo širokej ponuky Eobuv

Detské šľapky a žabky do vody sú dnes dostupné v rôznych štýloch a farebných kombináciách. Na našich webových stránkach eobuv.sk ponúkame široký sortiment detských šľapiek a žabiek do vody od renomovaných značiek, výrobcov a overených distribútorov. Nájdete tu tie najlepšie dievčenské i chlapčenské šľapky, ktoré sú momentálne na trhu dostupné. Vďaka obrovskému sortimentu, ktorý pokrýva všetky možné farebné kombinácie a rôzne druhy materiálov a strihov u nás nájdete svoj vysnený pár topánok behom niekoľkých minút. Stačí sa len rozhodnúť, či vášmu dieťaťu viac vyhovujú žabky, klasické šľapky, alebo celé topánky.

Detské žabky alebo šľapky k bazénu – Často kladené otázky

Aké detské šľapky zvoliť k bazénu?

Pokiaľ váhate, aké šľapky k bazénu zvoliť pre vaše dieťa, opýtajte sa ho na jeho preferencie. Niektoré deti preferujú žabky, iné neznesú kus látky či gumy medzi prstami, a tak preferujú klasické šľapky. Dôležité je vybrať aj správnu veľkosť, noha zo šľapky nesmie vytŕčať, no zároveň v nej nesmie byť ani príliš voľná. Skúste napríklad overené modely od Nike, Adidas, alebo 4F.

Kde kúpiť detské šľapky k bazénu?

Detské šľapky a žabky môžete kúpiť na našich webových stránkach. Eobuv.sk ponúka široký sortiment dievčenských i chlapčenských šľapiek a žabiek k bazénu od desiatok známych športových značiek. Stačí si vybrať len preferovanú farbu, štýl, a značku.