100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Produkty: 141

Detské plavecké topánky – ochrana vašich batoliat pri dobrodružstvách vo vode

Detské plavecké topánky využívajú systém, ktorý odvádza vodu, zatiaľ čo bežná obuv vodu absorbuje. Na výrobu tejto obuvi sa používa niekoľko druhov materiálov a sú dostupné v rôznych veľkostiach od batoliat až po dospievajúce deti. Väčšina z nich je vyrobená z neoprénu, ktorý vášmu dieťaťu poskytuje pohodlie a zároveň všestrannosť. Deti, najmä tie najmenšie, by mali nosiť plavecké topánky aj mimo bazén, pretože môžu stúpiť na kamene alebo iné ostré predmety nachádzajúce sa v záhrade, či pri vode. Tieto topánky tak ponúkajú ochranu pre malé nôžky kedykoľvek a kdekoľvek ste, a umožnia vášmu batoľaťu hrať sa bez zábran a bez neželaných zranení. V prípade, že na dobrodružstvá vo vode a v jej okolí obujete vášmu dieťaťu klasické topánky riskujete, že sa rozpadnú, budú zapáchať, a navyše sa vo vlhkom prostredí jednoducho tvoria plesne a množia baktérie. Naviac, vášmu dieťaťu sa môžu z nosenia mokrej obuvi objaviť bolestivé pľuzgiere. Doprajte preto vám obom komfort a ochranu, ktorú si pri vašich spoločných dobrodružstvách zaslúžite.

Plavecké topánky pre bábätká – aké sú a oplatí sa ich kúpiť?

Či už sa chystáte na dovolenku na pláži, na prázdninový piknik k jazeru, alebo len na grilovačku na záhrade, vaše batoľa potrebuje topánky, v ktorých s vami udrží krok. Od piesku a vĺn až po špinu a trávu, plavecké topánky pre deti sú skvelé v tom, že ochránia prsty vašich najmenších aj počas ich najenergickejšej hry. Ak však existuje niečo, čo malé deti v horúcom počasí milujú, je to jednoznačne hranie sa vo vode, a to bez ohľadu na to, či už to znamená behanie cez postrekovač trávnika, boj s balónom plným vody, brodenie sa v plytkom potoku alebo čľapkanie sa v záhradnom bazéne. Ak sú bosé, mohli by sa zraniť na drsných kameňoch, horúcom chodníku alebo sa pošmyknúť na tráve. Plavecké topánky sú pre hry vonku i vo vode pre bábätká nevyhnutnosťou.

Detské plavecké topánky Reebok, Nike, Adidas a Speedo – osvedčené značky na Eobuv

Detské plavecké topánky v dnešnej dobe nájdete v rozmanitých a štýlových variáciách. Na našich webových stránkach eobuv.sk ponúkame široký sortiment detských plaveckých topánok od renomovaných značiek, výrobcov a overených distribútorov. Nájdete tu tie najlepšie dievčenské i chlapčenské plavecké topánky, ktoré sú momentálne na trhu dostupné. Vďaka obrovskému sortimentu, ktorý pokrýva všetky možné farebné kombinácie a rôzne druhy materiálov a strihov u nás nájdete vhodný pár topánok behom niekoľkých minút. Vyberať si môžete napríklad z funkčných detských topánok na plávanie Reebok či Speedo. Medzi obľúbené značky detských šľapiek zase patria značky Nike alebo Adidas. Ponuka však zahŕňa aj množstvo iných nemenej populárnych značiek.

Plavecké topánky pre deti – Často kladené otázky

Kde kúpiť detské plavecké topánky?

Detské plavecké topánky môžete kúpiť na našich webových stránkach. Eobuv.sk ponúka široký sortiment dievčenských i chlapčenských plaveckých topánok a šľapiek od desiatok známych športových značiek.

Aké sú najlepšie plavecké topánky pre deti?

Najlepšie plavecké topánky sú tie, v ktorých sa vaše dieťa cíti pohodlne, a ktoré ho ochránia pred úrazom. Pri nákupe detských plaveckých topánok začnite s tým, že si pozriete tabuľku veľkostí danej značky, pretože veľkosť nemusí byť rovnaká ako štandardné rozmery topánok. Vyberte si tiež topánky, ktoré rýchlo schnú a zároveň poskytujú trakciu a stabilitu, aby sa vaše dieťa nepošmyklo. Pokiaľ sa jedná o väčšie dieťa, vhodné sú aj detské šľapky, ktoré môže využiť aj v záhrade alebo na plavárni.