100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti

Dámske golfové topánky – dobrá stabilita pri hre vďaka priľnavosti

Hranie golfu môže byť nákladnou záležitosťou. Je preto potrebné, vybrať si naozaj kvalitnú výbavu, ktorá váš zážitok z hry podporí. Jednou z golfových položiek na zozname, ktoré budete potrebovať bez ohľadu na to, či ste začiatočníčka alebo profesionálka, sú kvalitné dámske golfové topánky. Golfové topánky sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám poskytli stabilitu, rovnováhu a flexibilitu počas celého golfového švihu. Bez toho totiž loptičku správne neodpálite. Na rozdiel od bežných športových tenisiek, ktoré sú pevnejšie a ponúkajú ochranu pred úrazom členku, golfové topánky poskytujú v oblasti členka určitú flexibilitu práve kvôli lepšiemu odpalu. Tieto topánky sú tiež o niečo priľnavejšie ako bežné tenisky. Väčšina golfových topánok má tiež zabudované stabilizátory pozdĺž vnútorných klenieb, ktoré pomáhajú zabrániť posúvaniu chodidiel doprava a doľava. Súčasťou golfovej topánky však môžu byť aj hroty, vďaka ktorým sa vám nešmykne ani na mokrom alebo nerovnom trávniku. Navyše, ak golf hráte už nejaký ten piatok, potrebujete profesionálne topánky, ktoré vám pomôžu váš výkon vylepšiť.

Topánky na golf – ľahké a pohodlné na nosenie

Nájdenie tých najlepších topánok na golf je dôležité, nielen kvôli kvalite švihu, ale aj kvôli niekoľkohodinovej prechádzke, ktorá vás na greene čaká. Ženy ako také chcú, aby topánky poskytovali pohodlie a stabilitu, no rovnako tiež musia byť ľahké a vyzerať skvele. Mäkká koža, priedušné vložky s penovým odpružením, alebo vodeodolný systém, ktorý vaše nohy udrží v suchu, sú len niektoré z vlastností, ktoré zaručujú pohodlné nosenie týchto topánok.

Dámske golfové topánky Nike – ako stvorené na golfový green

Najlepšie golfové topánky sú veľmi obľúbené aj preto, že vám nielen poskytnú trakciu počas celého roka, ale vyhovujú aj dnešnému rýchlo sa meniacemu životnému štýlu. Môžete ich tak nosiť na ihrisku i v pohodlí domova. S rôznymi vzormi a farbami, z ktorých si v súčasnosti môžete vybrať rozhodne existuje pár, ktorý sa hodí ku každému outfitu a osobnosti. Tieto topánky sú tiež stavané tak, aby boli maximálne pohodlné. Počas jednej hry totiž môžete prejsť šesť až desať kilometrov. S ohľadom na túto skutočnosť, potrebujete dámske golfové topánky, ktoré sú pohodlné na chôdzu na dlhé vzdialenosti, umožnia vašej nohe aspoň trochu dýchať, a sú vodotesné. Kľúčovým faktorom pri rozhodovaní o tom, aké topánky si kúpiť je aj ich priľnavosť. Ako stvorené na green sú napríklad dámske golfové topánky Nike, ktoré všetky vlastnosti skvelej golfovej obuvi spájajú v jedinečné topánky. Tie vám okrem potrebných vlastností poskytnú aj úplne nový a unikátny zážitok z hry.

Golf – Často kladené otázky

Aké topánky zvoliť na golf?

Pokiaľ s golfom iba začínate, pravdepodobne si vystačíte s klasickými teniskami. Ak sa už golfu venujete nejaký ten čas a záleží vám na štýle a kvalite hry, rozhodne investujte do kvalitných golfových topánok, ktoré vám zaručia lepší výkon, stabilitu i pohodlie. Dbajte na správnu veľkosť a strih, pamätajte, že správne golfové topánky by mali byť priľnavé. Skúste napríklad golfové topánky značky Nike.

Dámske golfové topánky – kde ich kúpiť?

Ideálnym miestom na nákup golfových topánok je napríklad Eobuv.sk, kde si môžete vybrať zo širokého sortimentu rôznych populárnych značiek. Stačí sa tak už len rozhodnúť pre farbu, značku a strih na základe vášho vkusu a preferencii.