100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ produktu
Rozmer
Typ zapínania
Produkty: 25

Dámske turfy – ako sa tieto topánky líšia od ostatných futbalových topánok?

Každá zanietená futbalistka by mala vlastniť aspoň jeden pár kopačiek, ktoré budú nielen pohodlné, ale tiež splnia všetky požadované vlastnosti. Iba tak si hru skutočne užijete a podáte pri nej maximálny výkon. Futbalových kopačiek je hneď niekoľko druhov. Všetky sa od seba líšia najmä svojou konštrukciou a podrážkou, ktorá je prispôsobená rozličným druhom povrchov. Medzi nimi vyčnievajú známe dámske turfy. Dámske turfy sú špeciálne určené k hre na tvrdom povrchu. Sú vhodnou voľbou, pokiaľ sa chystáte hrávať na umelom trávniku, betóne alebo na asfalte. Dámske topánky, turfy, majú tenšiu podrážku, ktorá obsahuje malé členité špunty. Tie vám zaistia pri hre stabilitu, vyznačujú sa totiž dobrou priľnavosťou a na zmienených ihriskách. Rovnako sa na nich pri hre môžete spoľahnúť, pretože majú tiež protišmykové vlastnosti. Dámske turfy bývajú tiež vystužené, vďaka čomu oplývajú dobrými tlmiacimi vlastnosťami.

Turfy, futbalové topánky – nájdite si na webovej stránke Eobuv.sk perfektný pár pre seba

Výber kvalitných futbalových turfov nájdete práve na e-shope Eobuv.sk. Z ikonických značiek môžete siahnuť po dámskych turfoch Nike, alebo tiež po overenom výrobcovi Adidas či Puma, ktoré svojím kvalitným prevedením za značkou Nike vôbec nezaostávajú. Dámske turfové topánky sú dostupné až v dvoch typoch zapínania, staviť tak môžete na klasické šnurované dámske turfové topánky alebo na komfortné vsuvky. Turfy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, medzi ktoré patrí imitácia kože, syntetická látka alebo ich kombinácia. Čo sa štýlového prevedenia týka, futbalovým dámskym turfom dominujú metalické a pastelové odtiene. Staviť tak môžete na výrazné červené dámske turfy, na turfy v tradičnej čiernej farbe, na elegantné biele turfy alebo jednoduché modré turfy. Záleží iba na vašich preferenciách.

Futbalové turfy - pre rýchlejší beh a presné strely počas tréningu

Futbalové dámske turfy sú vyrobené tak, aby sa vám v nich na ihrisku dobre behalo. Nielenže v nich budete rýchlejšia, ale vďaka svojej konštrukcii tiež podporia váš výkon a zabezpečia, aby ste počas tréningu strieľali tie najpresnejšie strely. Futbalové turfy v sebe totiž kombinujú technológie pre tú najlepšiu hru. Nielenže perfektne padnú, ale pridané vrstvy tiež spríjemňujú dotyk s loptou, dámska futbalová obuv je špeciálne tvarovaná tak, aby dochádzalo nielen k optimálnemu prenosu energie, je odpružená, priedušná, dostatočne flexibilná a disponuje dobrou stabilizačnou konštrukciou. Všetko prispôsobené pre dokonalý zážitok z hry.

Dámske turfy – často kladené otázky

Dámske turfy – čo to je?

Dámske turfy sú špeciálne futbalové kopačky, ktoré sú určené na suché tvrdšie povrchy ako je napríklad umelá tráva. Sú vhodnou voľbou práve na mestských ihriskách. Vyznačujú sa podrážkami s veľkým počtom malých členitých špuntov, ktoré vám na danom povrchu poskytnú potrebnú stabilitu.

Aké dámske turfy kúpiť?

Výber kvalitných dámskych turfov od ikonických a overených značiek vyrobených z tých najlepších materiálov a disponujúcich modernými technológiami a potrebnými funkciami nájdete na e-shope Eobuv. Futbalové dámske turfy môžete navyše vrátiť do 100 dní úplne zdarma, pokiaľ vám veľkostne alebo inak nesadnú.