100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti

Golfové topánky – hrajte golf ako profík!

Jednou z golfových položiek na zozname, ktoré rozhodnete budete pri golfe potrebovať bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo profesionál, sú kvalitné pánske golfové topánky. Ak ste na greene strávili už nejaký ten čas, a na tom akým spôsobom odpaľujete loptičku vám skutočne záleží, potrebujete profesionálne topánky, ktoré vám pomôžu váš výkon vylepšiť, a udržia vašu nohu stabilnú za každých okolností. S týmito topánkami budete golf hrať ako skutočný profík!

Pánska golfová obuv – nevyhnutný prvok výbavy každého golfistu

Topánky tvoria základ vášho švihu, vďaka čomu sú nevyhnutným prvkom výbavy každého golfistu. Nájdenie tých najlepších topánok na golf by ste mali zvážiť aj kvôli dlhým prechádzkam, bez ktorých 18 jamiek zvyčajne neodohráte. Minimálne trojhodinová prechádzka dá totiž zabrať každým nohám. Športové spoločnosti neustále posúvajú hranice inovácií pánskych golfových topánok, a dobrou správou je, že vďaka najnovším technológiám vám topánky nielen sadnú, ale zabezpečia aj úplne nový zážitok z hry. Mäkká koža, priedušné vložky s penovým odpružením, alebo vodeodolný systém, ktorý vaše nohy udrží v suchu, sú len niektoré z vlastností, ktoré zaručujú pohodlné nosenie týchto topánok. Najlepšie golfové topánky sú veľmi obľúbené aj preto, že vám nielen poskytujú stabilitu a trakciu pri každom údere, ale vyhovujú aj dnešnému rýchlo sa meniacemu životnému štýlu. S rôznymi vzormi a farbami, z ktorých si v súčasnosti môžete vybrať rozhodne existuje pár, ktorý sa hodí ku každej osobnosti.

Golfové topánky Nike – osvedčené topánky vhodné na golfové ihrisko

Golfové topánky sú špeciálne navrhnuté tak, aby vám poskytli stabilitu, rovnováhu a flexibilitu počas celého golfového švihu. Golfovú loptičku nebudete vedieť správne odpáliť, pokiaľ sa vám bude počas golfového švihu na povrchu šmýkať. Ak šviháte golfovou palicou naboso, všimnete si, že švih sprevádza oveľa viac pohybu vašich nôh, ako ste si možno mysleli. Aj z tohto dôvodu, čím väčšiu stabilitu vám môže topánka poskytnúť, tým lepšie. Väčšina golfových topánok pre pánov má zabudované stabilizátory pozdĺž vnútorných klenieb, ktoré pomáhajú zabrániť posúvaniu chodidiel do strán. Súčasťou golfovej topánky sú však často aj hroty, vďaka ktorým sa vám nešmykne ani na mokrom alebo nerovnom trávniku. Pokiaľ hráte v nepravidelnom alebo kopcovitom teréne, potrebujete topánky, ktoré sú pružné a flexibilné. Aj preto iné typy atletickej obuvi, ako sú topánky na futbal, basketbal alebo bejzbal, nie sú na golf vhodné. Sú totiž vyrobené tak, aby držali nohu a členok hráča na jednom mieste, zatiaľ čo golf si vyžaduje v tomto smere trochu pružnosti. Golfové topánky sú tiež o niečo pohodlnejšie a sú prispôsobené na chôdzu na dlhé vzdialenosti, takže umožnia vašej nohe aspoň trochu dýchať. Kľúčovým faktorom pri rozhodovaní o tom, aké topánky si kúpiť je aj ich priľnavosť.

Pánske golfové topánky – Často kladené otázky

Aké sú najlepšie golfové topánky?

Nech už s golfom iba začínate alebo ste profesionál, investujte do kvalitných golfových topánok, ktoré vám zaručia lepší výkon, stabilitu i pohodlie. Dbajte na správnu veľkosť a strih topánok. Správne golfové topánky by mali byť priľnavé. Skúste napríklad golfové topánky značky Nike.

Kde kúpiť topánky vhodné na golf?

Vaše nové dámske golfové topánky si môžete kúpiť napríklad na Eobuv.sk, kde si môžete vybrať zo širokého sortimentu rôznych populárnych značiek. Stačí sa tak už len rozhodnúť na základe vášho vkusu a preferencii.