30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť

Žiadne produkty s týmito filtrami

Ak chcete zobraziť viac produktov, skúste odstrániť niektoré alebo všetky filtre.

Ako vybrať správne pánske futbalové topánky pre komfort a sebavedomie na ihrisku?

Pánske futbalové topánky predstavujú základ pre podanie skvelého výkonu bez zranenia a v plnom nasadení. Výber futbalovej obuvi, teda kopačiek, je veľmi dôležitý pre váš samotný výkon. Netreba sa teda unáhliť a je potrebné naozaj dôsledne zohľadniť jednotlivé parametre pre výber ideálneho modelu pre vaše potreby. Ako si vybrať bezpečné a vhodné futbalové topánky pre vaše potreby?

Pánske futbalové topánky – bezpečný tréning

Pánske futbalové topánky majú jednu základnú funkciu – zabezpečiť komfortnú a bezpečnú hru, pri ktorej môžete bezstarostne podať ten najlepší výkon. Ak si idete prvýkrát vyberať futbalové topánky, určite je potrebné prihliadať na výber správnej veľkosti. Vždy je najlepšou variantou si takúto obuv vyskúšať, no zohľadnite najmä to, že kopačky musia kompletne kopírovať tvar a veľkosť vašej nohy. Má ísť o vašu druhú kožu, aby vám neprekážali a boli vám užitočné. Pri výbere treba zohľadniť aj výber kvalitného materiálu, z ktorého sú kopačky vyrobené. Dostupné sú napríklad v koži, čo je prírodný, odolný a nesmierne praktický materiál. Poskytujú skvelý komfort, majú dlhú životnosť a chránia nohu. Syntetické verzie sú menej pohodlné, no sú veľmi ľahké a nenáročné na údržbu. Vyberajte si teda predovšetkým podľa vašich preferencií a tiež aj finančných možností.

Pánske topánky na futbal – lisovky, halovky, turfové a kolíkové kopačky

Pánske futbalové topánky sa rozdeľujú aj podľa typu povrchu. Na každý povrch sú vhodné iné modely, aby maximálne podporili váš výkon. Futbalové topánky pre mužov v podobe Väčšinou sú využívané najčastejšie a určené sú predovšetkým na trávu, lisoviek sú opatrené lisovanými umelohmotnými špuntmi. využijete ich však aj na mäkšie ihriská, či umelú trávu. Kolíkové kopačky majú skrutkovacie kolíky, ktoré sa môžu ľubovoľne meniť, vďaka čomu sa dajú prispôsobiť hráčovi, či povrchu. Vo všeobecnosti sú tieto pánske futbalové topánky ale určené pre mäkké povrchy (ideálne sú pre mokrú a rozbahnenú trávu). Turfové kopačky majú typické členité vzory na podrážke a sú vhodné na tvrdšie povrchy a umelú trávu. Halovky sa používajú vo vnútri budov a majú špeciálnu hladkú podrážku.

Futbalové topánky – ľahkosť a komfort na ihrisku

Ak si vyberiete správny materiál, veľkosť a typ pre konkrétnu hru, zaručíte, že sa budete cítiť komfortne a sebavedomo. Pri hre je rozpoloženie a správna výstroj základom pre podanie čo najlepšieho výkonu. Čo sa týka vzhľadu, zvoľte modely, ktoré sa vám vizuálne páčia, aby ste ich vedeli dobre kombinovať. Nesmierne moderné sú rôzne neónové varianty, ktoré na ihrisku priam svietia.

Pánske futbalové topánky – často kladené otázky

Ako zladiť moje futbalové topánky k outfitu?

Na futbalové aktivity sa nosia väčšinou dresy a ak chcete zladiť váš outfit ku kopačkám je potrebné voliť príbuzné farby. Ako sme už ale spomenuli, nesmierne trendy sú aj výrazné neónové modely pánskych futbalových topánok.

Pánske futbalové topánky – ktoré si vybrať?

Vyberajte si vždy predovšetkým s ohľadom na typ povrchu, kvalitu materiálu a správnej veľkosti. Následne vyhodnoťte, ktorý dizajn je pre vás najprijateľnejší a našli ste ideálny pár kopačiek.

Pánske futbalové topánky – ako vziať mieru?

Čo sa týka výberu cez internet, dôležité je domerať dĺžku vášho chodidla. Následne podľa veľkostnej tabuľky zvoľte správne číslo, pričom nenechávajte žiadne voľné miesto. Ak máte možnosť si obuv vyskúšať, začnite vašou bežnou veľkosťou a vyskúšajte si aj všetky príbuzné čísla.

Pánske futbalové topánky – ktorú farbu si vybrať?

Čo sa týka farby, ideálne je siahať po trendy neónových variantách. Pre menej odvážnych futbalistov sú vhodné aj neutrálne modely alebo kombinácia rôznych farieb.