100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Šírka topánky
Zvršok
Produkty: 441

Pánske žabky - Perfektná voľba na pláž a do mesta

Flip-flopy alebo žabky, predstavujú typ sandálov bez pätovej opory, ktoré sa vyznačujú popruhom prekrývajúcim a oddeľujúcim prednú plochu medzi palcom a zvyškom prstov. Názov je vytvorený na základe zvukomalebného slova (onomatopoie) ktoré odkazuje na zvuk flip-flop, ktorý táto obuv produkuje počas toho, ako v nej chodíte. Už dlhú dobu sa vedú debaty o tom či žabky patria výlučne na horúce počasie na dovolenke alebo ich je vhodné nosiť aj do mesta. V konečnom dôsledku je príslušné rozhodnutie len a len na vás. Treba si však uvedomiť, že pokiaľ sa rozhodnete si vziať obuv, ktorá nezakrýva vašu nohu do spoločnosti, je nevyhnutné mať upravené nohy.

Žabky pre pánov - Ľahké a praktické riešenie na prázdniny a víkendový výlet

Výhoda tejto obuvi spočíva prevažne v tom, že noha počas letných horúčav môže dýchať a zároveň sa dokáže cíti v pohodlí aj pri dlhodobej chôdze. Sandále síce taktiež umožňujú nohe dýchať, avšak s pohodlím to už nie je také jednoduché a taktiež sa jedná o ťažkú obuv. Tieto topánky sú veľmi ľahké, takže pokiaľ prídete napríklad na pláž môžete si ich vziať bezproblémovo do ruky a cítiť horúci piesok roztekajúci sa medzi prstami (ich rozmery a ľahkosť sú zároveň benefitom pri lietaní).

Oslňujúce pánske žabky - Tie najlepšie modely od prestížnych značiek na eobuv.sk

V rámci ponuky nášho eshopu si môžete vyberať z viac ako 400 rozličných produktov od viac ako 70 výrobcov. Práve medzi nimi nájdete populárne streetwaerove značky ako Billabong, Adidas alebo Quicksilver. Okrem toho v ponuke nájdete aj serióznejšie pôsobiace modely od luxusných módnych domov ako Karl Lagerfeld, Versace Jeans Couture alebo Boss. Ako sami vidíte, ponúkame bohatý sortiment, kde si podľa vašej preferencie môžete zvoliť extravagantne, farebné modely ako aj modely v tlmených farbách. Kombinácia outfitu následne ostáva už iba na vašej kreativite. Veríme, že si každý v priestoroch nášho virtuálneho obchodu príde na to svoje a vykročíte do leta v tej správnej obuvi od eobuv.sk!

Chlapské žabky - Často kladené otázky

Ako nosiť pánske žabky?

Na nosenie žabiek nie sú žiadne pravidlá, avšak máme pre vás pár tipov, na to, ako sa vyhnúť prípadným nepríjemnostiam pri nosení tejto obuvi. Upravené nohy - ostrihané nechty, očistená noha od mŕtvej kože a podobne. Žabky nepatria do kancelárie ani v prípadoch, pokiaľ to váš pracovný priestor dovoľuje. Posledným tipom je - vyhnite sa noseniu žabiek s ponožkami, pokiaľ nie ste súčasťou Ázijskej kultúry, pre ktorú je daná skutočnosť typická.

Ktoré žabky si mám zvoliť?

Hovorí sa, že cena potvrdzuje kvalitu. V tomto prípade, to úplne nemusí byť pravda, vzhľadom na to, že väčšina žabiek má rovnaké charakteristiky, ani s lacnejšími modelmi si pravdepodobne nezvolíte zle. V závislosti od toho, kde sa budete pohybovať, je vhodné zvoliť si príslušný model, ktorý udrží vašu nohu v pohodlí aj po celom dni nosenia tejto obuvi.

Kedy sú žabky tou vhodnou alternatívou?

Je dôležité si uvedomiť charakter tejto obuvi, a teda to, že je určená najmä pre jarné a letné mesiace. Okrem toho je nutné taktiež brať v úvahu, že príslušná obuv nie je vhodná na športovú aktivitu, jednak by šport nebol pohodlný, pravdepodobne ani úspešný a zároveň tu hrozí poškodenie na zdraví. Pokiaľ viete, že budete vaše leto tráviť na pieskovej pláži, klasická penová podrážka je vhodným riešením, avšak napríklad na kamienkovej pláži, to môže byť nepríjemné, preto je lepšie zvoliť podrážku s lepším tlmením (drevené podrážky a podobne).