100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Produkty: 908

Pánske šľapky: elegancia a pohodlie na každodenné nosenie

Pánske šľapky sú veľmi obľúbenou obuvou na leto, pretože sú neformálne a tak ideálne na tvorbu letných outfitov. Hodia sa ku kraťasom a rovnako aj k rifliam. Outfit osviežia a dodajú mu letný a mladistvý vzhľad. Voliť môžete aj v tomto prípade elegantnejšie alebo športovejšie kúsky, pričom ich kombinovanie sa odvíja práve od charakteru konkrétneho modelu. Šľapky pre mužov sú obľúbené vďaka komfortu, ktorý ponúkajú a jednoduchosti kombinovania.

Pánske šľapky – perfektná voľba na každý deň

Počas horúcich letných dní nie je horšia varianta ako si obuť málo vzdušné, ťažké topánky. Naše nohy sa potom nadmerne potia, robia sa nám nepríjemné otlaky a nechodí sa nám vôbec pohodlne. Problém je rovnaký, či zvolíme vyššie, nižšie alebo žiadne ponožky. V lete je totiž ideálne siahať po otvorených topánkach. Na dlhšie chodenie sú ideálne sandále, ktoré zabezpečujú nohe aspoň akú takú oporu, no na chodenie do práce a do mesta sú skvelou voľbou aj pánske šľapky. Nemusíte si pritom hneď predstaviť gumené šľapky s výrazným logom ale pokojne aj kožené v hnedom prevedení so zlatými doplnkami. Takéto elegantnejšie varianty vyzerajú nesmierne dobre a sú nadčasové a elegantné. Nohe poskytujú stabilný základ a môžete ich voliť aj k omnoho elegantnejším variantám. Medzi elegantné varianty patria napríklad určite tie od značky RYŁKO, Lasocki, Gino Rossi, či Go Soft.

Pánske domáce topánky – dobrý nápad pre home office

Obuv na doma možno častokrát z estetického hľadiska neriešime. Je však predovšetkým dôležité, aby bola pohodlná. Na doma tak môžu byť ideálne rôzne gumové šľapky, napríklad od značiek ako 4F, Pepe Jeans, Bagheera, Crocs a množstvo ďalších. Sú mäkké a dobre sa nosia počas celého dňa. Pánske domáce topánky využijete v interiéri aj exteriéri a vyžadujú si minimálnu starostlivosť.

Pánske domáce šľapky– pohodlné riešenie pre každého

Na záhradu je naozaj ideálne voliť gumené šľapky. Ak máte problém napríklad s plochou nohou, mali by ste voliť kúsky s anatomickou podrážkou, ktoré sa prispôsobia nohe a doprajú jej potrebnú oporu. Medzi takéto patria napríklad tie od značky Scholl, ktoré sú dizajnom nadčasové a nesmierne pohodlné a pevné. Vďaka týmto vlastnostiam môžu poskytovať pohodlie a rovnako aj chrániť vaše nohy, čo je pri domácom nosení taktiež veľmi dôležité.

Pánske šľapky – často kladené otázky

Kde kúpiť pánske šľapky?

Pánske šľapky viete kúpiť v množstve kamenných predajní aj na internete. Dôležité je, ale pri nákupe zohľadniť kvalitu šľapiek, ktorá môže súvisieť so značkou a prevedením. Medzi skvelé voľby patrí napríklad internetový obchod eobuv.sk, ktorý poskytuje široký výber kvalitných produktov na jednom mieste, od rôznych renomovaných značiek. Na stránke eobuv.sk zároveň nájdete aj všetky tipy na nákup, ktoré sme počas písania článku spomenuli.

Ktoré pánske šľapky sú vhodné?

Na bežné nosenie je ideálne voliť pohodlné šľapky, ktoré môžete kombinovať k letným outfitom. Ideálne sú rôzne jednofarebné modely, ktoré môžu mať výrazné logo alebo zdobenie. Na doma môžete zvoliť akýkoľvek štýl, ktorý bude pre vás pohodlný.

Ako vybrať vhodnú veľkosť šľapiek?

Pri výbere veľkosti je potrebné prihliadať predovšetkým na dĺžku vášho chodidla – takzvaný mondopoint. Na základe toho je potrebné si cez tabuľku vybrať správnu veľkosť. V kamenných predajniach si stačí vybrať na základe skúšania. Pri výbere veľkosti šľapiek a papúč nie je potrebné si nechávať medzeru a treba voliť čísla, ktoré sú presne na vašu nohu.