30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Zateplenie
Typ zapínania
Produkty: 118
Zobraziť ID verzie

Pánske papuče - ideálna voľba na každý deň

Aj doma sa musíte postarať o svoje pohodlie. A to najmä po celom dni plnom povinností, kedy si neoddýchnete ani vy ani vaše chodidlá. Preto by každý muž mal vlastniť aspoň jeden pár pánskych papúč, ktoré doprajú jeho nohám vytúžený relax po náročnom dni. Papuče pre mužov sú dokonalou voľbou na každý deň. Môžete do nich vhupnúť hneď, ako vstúpite do predsiene svojho bytu alebo domu. Z ich nosenia sa tak stane rituál, ktorý vám pomôže vyčistiť si hlavu od starostí. Nosenie papúč navyše prináša aj mnoho zdravotných benefitov. Vďaka tomu, že papuče vaše chodidlá udržia v teple, čím podporujú prúdenie krvi, ochránia vás napríklad pre takou chrípkou alebo nádchou. Kvalitná pánska domáca obuv navyše podporuje klenbu, čo zmierňuje námahu kladenú na vaše chodidlá pri chôdzi. Získate tak nielen väčšiu stabilitu, ale taktiež rovnováhu. Pánske papuče od ikonických značiek ako napríklad Boss, Ralph Lauren, Ugg či Emporio Armani sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Vyberať si môžete z papúč z prírodných, syntetických alebo z kombinácie oboch. Ak hľadáte materiál, ktorý vaše chodidlá udrží v teple počas chladných zimných večerov, akiste oceníte mäkkú ovčiu vlnu. Pokiaľ sú pre vás prijateľnejšie umelé materiály, potešia vás papuče zo syntetickej kožušiny, ktorá je skvelou alternatívou k tej prírodnej. Na Eobuv nájdete tiež látkové filcové papuče, ktoré sa vyznačujú pružnosťou a skvelými absorpčnými vlastnosťami, čo z nich robí vhodnú obuv aj na letné mesiace.

Pánska domáca obuv - dobrý nápad na každodenný homeoffice

Aj pri práci sa môžete cítiť nadmieru komfortne. Pánska domáca obuv je totiž dokonalou voľbou pre všetkých, ktorí nepracujú iba z kancelárie, ale z času na čas si splnia povinnosti z pohodlia domova. Navyše, zrelaxovaní pracovníci sú podľa rôznych výskumov tiež efektívnejší a výkonnejší. A práve tú prichádzajú na scénu papuče pre mužov, vďaka ktorým sa budete cítiť uvoľnene aj počas konferenčných hovorov s dôležitou klientelou.

Pánske domáce papuče - pohodlné a vhodné riešenie pre každého

Keď pomyslíme na domácu obuv, vybavíme si maximálne pohodlie a komfort. A to je ten najdôležitejší parameter, na ktorý musíte pozerať pri výbere papúč. Ide totiž o obuv, v ktorej sa chcete cítiť ako doma. Vhodné papuče podporia vaše chodidlá a budete sa v nich cítiť pohodlne za každých okolností. Keďže je výber papúč skutočne široký, vôbec nezáleží na vašom veku, pretože ide o skutočne vhodnú obuv pre každého. Vyberať si môžete podľa značky, veľkosti, farby, materiálu alebo šírky chodidla. Medzi pánskymi papučami nájdete tradičné papuče v čiernej, hnedej, bordovej alebo tmavomodrej farbe, ale tiež napríklad chlapčenské papuče vo veselšom žltom odtieni

Obuv pánske papuče - najčastejšie otázky

Kde kúpiť pánske papuče?

Pánske papuče na leto aj na zimu nájdete na e-shope Eobuv. Široký výber tejto pánskej domácej obuvi v rôznych cenových kategóriách od ikonických značiek vyrobenej z tých najkvalitnejších materiálov. Pánske papuče, ktoré splnia nielen vaše dizajnové požiadavky, ale budete sa v nich cítiť pohodlne.

Ktoré pánske papuče budú vhodné?

Ak sa neviete rozhodnúť, siahnite po klasických plochých vsuvkách s neutrálnym dizajnom, ktoré sa hodia ku všetkým domácim outfitom. Keďže je ich vnútro textilné, ide o dokonalé papuče pre mužov na letné mesiace. Pokiaľ hľadáte v prvom rade teplú obuv, poobzerajte sa po pánskej domácej obuvi vybavenej syntetickou alebo prírodnou kožušinou.

Ako si vybrať veľkosť pánskych papúč?

Odmerajte si chodidlo a zistite svoju veľkosť. Pri každom páre pánskych papúč nájdete tabuľku, ktorá vám pomôže orientovať sa v jednotlivých veľkostiach a vybrať si papuče, ktoré vám perfektne sadnú.