30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Zateplenie
Typ zapínania
Produkty: 1 331
Zobraziť ID verzie

Pánske zimné topánky: praktická voľba na chladné zimné dni

Pánska obuv do zimy môže byť veľmi prospešná, pretože udržiava nohy v teple, bezpečí a zdraví. Rôzne druhy obuvi sú vyrobené zo špeciálnych materiálov, ktoré izolujú chodidlá od vonkajšieho prostredia. Vďaka tomu si vychutnáte pôžitok zo všetkých druhov outdoorových aktivít. Aj najnovšie módne pánske čižmy často využívajú efektívnu izoláciu do silných mrazov, aby ste sa pri chôdzi mohli cítiť uvoľnene. Podšívky topánok majú aj iné funkcie ako „len“ ochranu chodidiel pred chladom. Mnohé zimné topánky pre mužov sú antibakteriálne, aby sa zabránilo možnému zápachu z nôh, či vzniku baktérií, ktorým sa darí vo vlhkom prostredí. Pri nákupe zimnej obuvi hľadajte tieto vlastnosti, aby vás pri chôdzi nepostretli žiadne nepríjemnosti.

Pánske zimné členkové topánky: módne oblečenie na každý deň

Členkové pánske topánky sú vyrobené pre maximálne pohodlie, podporu a v neposlednom rade pre štýlové nosenie. Dobrý pár pánskych zimných topánok dokáže na okolie urobiť dojem, najmä ak svoj outfit zladíte tak, aby čižmy vynikli. Z rôznych typov členkových topánok pre mužov, si v zime nájde každý pán niečo pre seba. Vyberte si preferovaný dizajn a štýl, aby ste sa vo výsledku cítili komfortne a príťažlivo. Dobré pánske zimné topánky by mali podporovať správne držanie tela pri chôdzi, ktoré je pre celkový dojem tiež dôležité. Pri dlhodobom nosení zimných topánok je podstatným faktorom aj pohodlie. Niektoré módne čižmy nemajú systém šnurovania a noha sa do nich len nasúva – aj tento fakt je úzko spätý so zvýšeným pohodlím.

Pohodlné pánske zimné čižmy: najlepšie riešenie do mesta a do práce

Jedným, zo základných znakov komfortu pánskej zimnej obuvi je priedušnosť a nepremokavosť. Väčšina zimných topánok je vyrobená z kombinácie látok, ktoré udržujú vnútro obuvi odvetrané a zároveň sa do nej nedostane voda. Páni, s tendenciou nadmerného potenia by sa pre svoje vlastné pohodlie mali zamerať na priedušné zimné topánky. Priľnavosť, ktorú obuv ponúka, zabráni pošmyknutiu a pádu. Podrážka môže slúžiť aj ako „brzda“, umiestnená v oblasti päty – táto funkcia sa zíde pri kráčaní po šmykľavom a nerovnomernom teréne. Najbežnejším materiálom podrážky je jednoznačne guma. Niektoré podrážky sú vyrobené z gumy zmiešanej s karbónom. Vďaka tomu je guma oveľa tvrdšia, čo predlžuje životnosť podrážky, ale tento druh gumy môže byť na zľadovatenom povrchu klzký.

Pánske zimné topánky: často kladené otázky

Ako nosiť pánske zimné topánky?

Zimné topánky so šnurovaním by mali tesne priliehať k chodidlu, aby nedošlo k zakopnutiu, alebo pošmyknutiu. To isté platí aj o obuvi, ktorá šnurovanie nemá a iba sa nazúva. Podrážka má mať hlbší dezén a pevný materiál. S týmito vlastnosťami môžete nosiť pánske zimné topánky do akéhokoľvek prostredia.

Aké pánske zimné topánky si vybrať?

Izolačné materiály, vzdušnosť a priľnavosť sú vlastnosti, na ktoré by sa mal každý pán sústrediť pri výbere zimnej obuvi. Aj funkčnosť sa dá spojiť s estetikou a preto pri nákupe nezabúdajte na aspekt módy.

Ako si vybrať pánske zimné topánky na štylizáciu?

Výhoda moderných pánskych zimných topánok je, že sa dajú nosiť univerzálne. Ten istý pár, ktorý nosíte na turistiku po horách, sa dá štýlovo použiť aj na prechádzky do mesta. V súčasnosti je jednoduché nájsť kombináciu štýlovej a pritom užitočnej obuvi.