30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Veľkosť kabelky
Typ kabelky
Produkty: 30
Zobraziť ID verzie

Letné kabelky, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku

Kabelky sú pre dámy nevyhnutným módnym doplnkom, vďaka ktorému môžu mať po ruke vždy všetko čo potrebujú. Vo všeobecnosti môžu dámy siahať po neutrálnych kúskoch, prípadne voliť aj trendy kúsky v zaujímavých a kreatívnych prevedeniach. Ako si vybrať ideálnu kabelku na leto, ktorá sa bude hodiť ku všetkým vašim outfitom? Aká kabelka sa hodí na pláž?

Plážové tašky – pohodlie nosenia

Plážové tašky by mali byť priestranné, aby ste do nich zmestilo celé vaše plážové vybavenie. Zároveň by však mali byť aj trendy a ideálne je, pokiaľ sa vám dajú jednoducho kombinovať s letnými kúskami vášho šatníka. Veľmi trendy sú v súčasnosti slamené varianty, ktoré sa perfektne hodia k letným doplnkom vo forme slamených klobúkov, či topánok so slameným detailom. Dajú sa kombinovať ku všetkým farbám a vďaka tomu predstavujú nadčasovú voľbu pre jednoduché kombinovanie a trendy vzhľad. Dámske plážové tašky však môžete voliť aj v rôznych pestrofarebných prevedeniach. Trendom tohto roka sú najmä výrazné farby a tak sa voľbou rôznych zaujímavých odtieňov môžete trafiť do súčasnej módy. Rovnako sú skvelou voľbou aj výrazné vzory. Nadčasovú voľbu predstavujú aj námornícke motívy, ktoré sa tiež k letným outfitom nesmierne jednoducho kombinujú. Medzi praktické kúsky patria aj rôzne pogumované materiály, ktoré ochránia vaše veci pred pieskom a vodou.

Dámske letné kabelky – módny must-have do dámskeho šatníka

Letné kabelky sú na leto nevyhnutnou záležitosťou. Môžete ich voliť v rôznych prevedeniach a veľkostiach. Do práce sú ideálne priestrannejšie modely, kde môžete uskladniť všetky dôležité veci, ktoré potrebujete mať pri sebe. Veľmi trendy sú dámske letné tašky v podobe slamených modelov, prípadne modely so slamenými prvkami. Rovnako sú nesmierne trendy aj letné kabelky s drevenými uchami. Medzi dámske kabelky na leto však patria aj menšie modely, ideálne na dlhé letné večery, či prechádzky po pláži. V tomto prípade môžete opäť siahnuť po slamených modeloch, ale medzi populárne patria aj čipkované, či kvetinové vzory. Ak sa nebojíte experimentovať môžete siahnuť aj po výraznejších farbách, aby ste na uliciach zažiarili.

Plážová taška – pohodlie počas prázdnin

Dámske letné tašky na pláž predstavujú na leto ideálnu voľbu. Takéto priestranné modely môžete okrem pláže využiť aj na bežné nosenie do práce k letným outfitom. Čierna plážová taška je veľmi variabilná a využijete ju na množstvo príležitostí. Ide o nadčasový kúsok, ktorý sa vo vašom šatníku nestratí. Pohodlné na týchto kabelkách je predovšetkým to, že sa do nich zmestí množstvo vecí a zároveň sa dobre kombinujú

Plážové tašky – často kladené otázky

Ktorú plážovú tašku si vybrať?

Na pláž je ideálne vyberať si dizajnovo jednoduchú kabelku, ktorá bude dostatočne priestranná. Zároveň je dobré zameriavať sa aj na jej praktickú stránku, aby vám ochránila veci pre zničením. Dizajnovo môžete voliť neutrálne slamené kabelky, ale variabilná je aj čierna plážová taška.

Ktorá plážová taška sa bude perfektne hodiť do dámskych štylizácií?

Do dámskych štylizácií odporúčame určiť voliť plážové tašky v neutrálnych odtieňoch. K letným šatám sa skvelo hodia aj slamené kabelky alebo kabelky s čipkou, či kvetinovým vzorom. Plážovú tašku preto odporúčame vyberať podľa vášho štýlu, aby sa vám dobre kombinovala.

Dámska letná kabelka – ktorá je najlepšia do práce?

Do práce je najvhodnejšie voliť priestrannejšie kabelky, kde uskladníte všetky vaše potrebné veci. Dobrou voľbou sú business modely, ale rovnako sa osvedčujú aj cross-body verzie v letných farbách a vzoroch.