Produkty: 67
Zobraziť ID verzie

Listová kabelka – štýl na každý deň aj na špeciálne príležitosti

Listová kabelka je vo všeobecnosti chápaná ako malá kabelka vhodná predovšetkým na špeciálne príležitosti s kovovým zapínaním. Môže sa nosiť v crossbody forme alebo v ruke. Často sú takéto kabelky vyzdobené kamienkami alebo disponujú zaujímavým vzorom, no nájdeme ich aj v neutrálnom prevedení. Nezmestí sa do nich veľa vecí, no vďaka prvotriednemu vzhľadu sú skvelou voľbou pre rozžiarenie akéhokoľvek outfitu. Ako si vybrať listovú kabelku na každý deň?

Listová kabelka – skvelá voľba na každý deň

Listová kabelka je skvelou voľbou pre podporenie a doplnenie akéhokoľvek elegantného outfitu. Dá sa nosiť rovnako v ruke, no pre pohodlnejšie nosenie na každý deň si ju môžete umiestniť crossbody prostredníctvom retiazky alebo remienka. Veľmi trendy je tiež nosenie kabelky na remienku na jednom pleci. Môžete si tak zvoliť verziu, ktorá sa vám najviac páči a je vám zároveň najpohodlnejšia. Na bežný deň je vhodné voliť menej špecifické listové kabelky, ktoré sa hodia ku každej vašej štylizácii. Môžete siahať po neutrálnych farbách so zaujímavými kovovými doplnkami alebo po čisto neutrálnych kúskoch. V prípade, že do práce nenosíte veľa vecí, môžete ich pokojne voliť aj k elegantným kostýmom, šatám, či sukniam na vytvorenie business looku. Rovnako sa hodia večer do mesta, či na nákupy.

Dámska listová kabelka – prvá voľba pre módnu ženu

Dámske kabelky sú nesmierne variabilné a môžete si vyberať z množstva veľkostí aj prevedení. Listové kabelky sú obľúbené, pretože sú malé, skladné a jednoducho kombinovateľné. Neutrálne kúsky sa prakticky hodia ku všetkým elegantným outfitom. Voľba čiernej, hnedej alebo šedej listovej kabelky je stávkou na istotu a okrem bežných dní ju môžete využiť aj na špeciálne príležitosti. Na bežné dni sú ideálne neutrálnejšie kúsky, ktoré doplnia eleganciu vašich bežných outfitov. Na špeciálne príležitosti môžete voliť aj omnoho výraznejšie prevedenia, prípadne voliť modely konkrétne k vašim šatám a celkovej vizáži.

Listová taška pre ženu – perfektná na štylizácie

Dámska listová kabelka so zaujímavými vzormi alebo zdobením je skvelou voľbou na mnohé štylizácie. Outfitom dodá šmrnc a trendy vzhľad. Ak napríklad zvolíte kompletne jednoduchý outfit zložený z basic kúskov, takáto listová kabelka vám dodá nádych elegancie a štýlu. Rovnako však vedia takéto dámske listové kabelky dotvoriť aj každý elegantný outfit do dokonalosti.

Dámske listové kabelky – často kladené otázky

Ako si vybrať farbu listovej kabelky?

Farbu listovej kabelky treba vyberať podľa vašich preferencií, aby ste ju čo najviac využili. Neutrálne farby však vo všeobecnosti využijete na širšie spektrum udalostí aj k väčšiemu množstvu outfitov. Ak však patrí medzi ľudí, ktorí milujú extravaganciu môžete siahnuť aj po výrazných modeloch a tie pre vás budú ideálne.

Ako si vybrať listovú kabelku k outfitu?

Vo všeobecnosti odporúčame voliť k neutrálnym outfitom odvážnejšie listové kabelky. K výrazným outfitom sa zasa hodí neutrálna listová kabelka. Vždy je potrebné zvoliť kontrast, aby všetky kúsky výsledného outfitu do seba zapadli. Pekným prvkom je aj ladenie topánok ku kabelke, aj keď v súčasnosti už nejde o pravidlo a k listovej kabelke môžete pokojne zvoliť aj botasky.

Ako si vybrať kabelku na stužkovú?

Na stužkovú a iné špeciálne príležitosti môžete voliť maličké spoločenské listové kabelky. Ideálne je kombinovať ich so šatami, prípadne doplnkami a topánkami. Veľmi trendy sú rôzne modely zdobené kamienkami, ale aj úplne jednoduché jednofarebné modely.