Produkty: 2 305
Zobraziť ID verzie

Messenger kabelka - pohodlná na nákupy aj každodenné nosenie

Messenger kabelky alebo brašny majú na trhu kabeliek svoje nezameniteľné miesto. Funkciou pripomínajú ruksaky, pretože sa toho do nich zmestí naozaj veľa. Oddelený priestor tejto kabely umožňuje ľahký prístup k obsahu a predmetom, ktoré v nej nosíte. Ich názov je odvodený z anglického slova "messege" a tzv. "messengerov" teda poštárov. Brašna je v podstate pánska aktovka, ktorá sa stala veľmi obľúbenou aj vo svete ženskej módy. Najčastejšie ju môžete vidieť ako menšiu crossbody kabelku. Ak hľadáte kabelu na nákupy, príp. do práce a potrebujete priestor na notebook, táto voľba vaše potreby naplní. Výhodou je, že messenger kabelu využijete aj počas cestovania. Tým, že sa nosí na ramene, budete mať voľné obe ruky na prípadnú kontrolu dokladov.

Messenger taška – nájdite perfektný model na Eobuv.sk

Výhodou messenger tašiek oproti klasickým kabelkám na rameno je ich veľkosť. Vyzerajú elegantne, a preto sa hodia ako k typickému business casual štýlu, tak aj k ležérnej modernej žene. Messenger tašku rozoznáte podľa popruhu na rameno (crossbody), často aj rúčky na držanie a zaujímavej chlopne. Popruh umožňuje kabelu nosiť na ramene, buď normálne ako tašku cez rameno, alebo diagonálne cez hrudník (cez telo), ak potrebujete voľné ruky.

Dámske messenger tašky od špičkových výrobcov dostupné na Eobuv.sk

Vyberte si svoju messenger kabelku u nás spomedzi obľúbených a svetoznámych značiek. Okrem iného musí každá kabelka spĺňať ešte zopár vlastností.

  1. Nová kabelka musí byť tak akurát na veci, ktoré pri sebe nosíte každý deň. Pokiaľ nehľadáte univerzálnu tašku, od ktorej vyžadujete vysokú mieru flexibility, zvoľte skôr menší model, aby ste všetky nepotrebné veci nechali radšej doma.
  2. Vyberte si tašku, v ktorej si svoj majetok budete vedieť dôkladne zorganizovať a mať v ňom prehľad. Okrem notebooku potrebujete aj nabíjačku, obal, možno tablet, notes a ďalšie nevynutnosti.
  3. Brašny sa skvelo hodia k formálnejším outfitom a do business prostredia. Vyberte si tú svoju v neutrálnej farbe alebo ju zlaďte s topánkami či opaskom. Čím je vaše oblečenie elegantnejšie, tým minimalistickejší dizajn tašky sa vám bude hodiť.
  4. Koža pridáva na kvalite, odolnosti a sofistikovanosti kabelky. Ak hľadáte kabelu na celý život, potom je pre vás najlepšia celokožená taška.
  5. Myslite aj na bezpečenosť. Ak chodievate verejnou dopravou alebo chcete tašku využívať aj na cestovanie, určite zvoľte model, ktorý je pod chlopňou možné zazipsovať.

Dámska brašna do ruky - často kladené otázky

Ako si vybrať dámsku messenger tašku?

Záleží, čo od kabely očakávate. U nás nájdete športové aj elegantné prevedenia crossbody kabeliek v rôznych veľkostiach a farbách. Nie všetky tašky v štýle messenger sú dostatočne veľké na notebook alebo nákupy, preto si najprv premyslite, na čo kabelku potrebujete.

Ako vybrať dámsku brašnu do ruky, ktorá sadne vašej postave?

Pri výbere kabelky svoju postavu hodnotiť nemusíte. Ak si nájdete kúsok, ktorý vám učaruje, určite s ním budete vyzerať skvelo.

Ako zladiť crossbody kabelku na špeciálnu príležitosť?

Ak hľadáte crossbody na spoločenské udalosti, môžete si vybrať z luxusných značiek. Od davu vás odlíši retiazka namiesto popruhu alebo výrazná a zaujímavá spona na kabelke, či netradičný vzor.