30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Šport
Zateplenie
Produkty: 17
Zobraziť ID verzie

Scarpa – horolezecká obuv pre najnáročnejších

Scarpa je vo svojom jadre horolezecká spoločnosť, ktorá vyniká aj na trhu s lyžovaním. Kolekcie talianskej značky pre pešiu turistiku a beh však nie sú ničím, čo by malo za ich lyžiarskym a horolezeckým vybavením zaostávať. Topánky Scarpa majú vynikajúcu priľnavosť, skvelú ochranu vzbudzujúcu dôveru, ale tiež húževnatosť a stabilitu na úrovni ľahkých horolezeckých topánok. Väčšina turistických dizajnov Scarpa je rozhodne skvelou voľbou na miernych a udržiavaných chodníkoch. Ak vaše dobrodružstvá často zahŕňajú technické cesty vysoko v horách, Scarpa má medzi horskými športovcami silnú povesť pre ich výrazný a výnimočný taliansky štýl a remeselné spracovanie. Nesklame tak ani tých najnáročnejších turistov.

Scarpa – odolné dámske a pánske topánky na dlhé cesty

Trailové topánky Scarpa sú v posledných rokoch naozaj obľúbené. Ich model Ultra Spin získal ocenenia a Scarpa tak pokračovala v pridávaní ďalších dizajnov a strihov. Predstavila napríklad svoje trailové topánky Rapid, ktoré vydržia v podstate všetko od snehu, dažďa, cez skaly, až po špinu. Mnohé topánky od Scarpa majú podrážku Vibram s gumovou zmesou Megagrip. Aj vďaka tomu vás nesklamú v ničom od rýchlostnej turistiky, cez brodenie rieky s batohom, až po lozenie po skalách. Stredná okrajová zóna prednej časti chodidla pod palcom tiež poskytuje zvýšenú trakciu a trenie. Nízke topánky sú vhodné na dlhé cesty a kráčanie, no rozhodne v nich môžete pokojne vyraziť aj do hôr. Dámske topánky Scarpa prichádzajú v zaujímavých ženských farbách a strihoch, z ktorých si vyberie každá dáma. Naopak, pánske topánky Scarpa nájdete prevažne v tmavších farebných variáciách kombinujúcich hnedú, sivú, modrú alebo čiernu.

Topánky Scarpa – dôverujte solídnej kvalite prémiovej značky

Tvorme veci, ktoré ešte len prídu – to je motto značky SCARPA®, ktorej história siaha až sedemdesiat rokov späť. Ich príbeh je plný spomienok, tradícií, zážitkov, kde príroda, zábava a predstavivosť sú piliermi, na ktorých postavili úspešné produkty. Značku založila talianska rodina Parisotto, ktorá mala ambíciu premeniť horskú obuv zo skromného a užitočného produktu, na obuv budúcnosti, z ktorej sa stane symbol Talianska. Vďaka spojeniu remesla, zručnosti, húževnatosti, organizačných techník, a rokov zdokonaľovania produktov, sa stali majstrom vo svojom obore. Dnes sú popredným výrobcom lyžiarskych Scarpa topánok, horolezeckých Scarpa topánok, ale tiež horských turistických Scarpa topánok, ktoré milujú zákazníci po celom svete. Všetky ich topánky sú veľmi ľahké, plne vodeodolné a zaisťujú maximálnu obratnosť. Majú nízke, stredné aj vysoké topánky, pričom stredné a vysoké topánky poskytujú lepšiu ochranu členku, zatiaľ čo nízke topánky sú vhodné pre tých, ktorí uprednostňujú rýchlu turistiku.

Topánky Scarpa – Často kladené otázky

Scarpa – čo je to za značku?

Scarpa je talianska značku, ktorú pred viac ako sedemdesiatimi rokmi založila rodina Parisotto. Ich cieľom bolo pôvodne zdokonaliť horolezecké topánky, no postupom času sa začali zameriavať aj na trailovú a lyžiarsku obuv. Za svoje topánky Scarpa vlastní množstvo rôznych ocenení.

Aké trekingové topánky Scarpa sú vhodné do hôr?

Väčšina trekingových topánok Scarpa je vhodná do hôr. Vyskúšajte napríklad modely UltraSpin alebo Rapid, ktoré vás podržia aj v tom najnáročnejšom teréne. Vybrať si tiež môžete z modelov nízkej, strednej alebo vysokej obuvi.