Žiadne produkty s týmito filtrami

Ak chcete zobraziť viac produktov, skúste odstrániť niektoré alebo všetky filtre.

Bežecké topánky Hoka – ešte lepší beh po ťažkom teréne

Či už ste vytrvalý a pravidelný bežec, alebo skôr len rekreačný, základom každého dobrého behu je kvalitná obuv, vďaka ktorej bude váš beh čo najpríjemnejším zážitkom. A presne pre to sú tu bežecké topánky Hoka - celoplošne odpružená, stabilná a pohodlná obuv využívaná pri behoch na akomkoľvek povrchu. Zabudnite na boľavé nohy či nepríjemné vŕzganie v kolenách, ktoré je často spôsobené nesprávnou bežeckou obuvou a doprajte si to, čo si vaše telo (a kolená) skutočne zaslúži. A to je len to najlepšie. Cieľom Hoka je inšpirovať ľudí k pohybu. „Chceme umožniť všetkým športovcom konať nebojácne a kreatívne, ísť vpred s cieľavedomosťou a vášňou – a s „vždy pripraveným“ myslením pre inováciu a myslenie mimo rámca, vytvárame odvážne a neočakávané nové riešenia pre športovcov všetkých typov.“ povedal jeden zo zakladateľov spoločnosti Hoka.

Hoka – štýlová športová obuv pre neho aj pre ňu

Nosenie topánok Hoka nie je pocit ako ktorýkoľvek iný. Vylepšené odpruženie a precízne skonštruovaná medzipodošva poskytujú jedinečnú jazdu, navrhnutú tak, aby bola hladká, mäkká a efektívna. V Hoka stále vymýšľajú a inovujú nové cesty, ako urobiť pohyb zábavnejším, účelnejším a posilňujúcim. Hoka topánky na behanie sú pre to ideálnym partnerom na behanie pre vás, alebo pre vášho partnera či partnerku. Ak si zároveň obaja kúpite vaše nové Hoka one one topánky na behanie, môžete sa vzájomne inšpirovať a podporovať vo svojich zabehnutých kilometroch. A na vzájomnej podpore a motivácií naozaj záleží. Doprajte si s partnerom tú najlepšiu bežeckú obuv pre vás oboch - a navyše, budete pri tom ešte aj štýloví!

Hoka topánky – pre športových nadšencov a vytrvalých bežcov

Hoka One One je spoločnosť vyrábajúca atletickú obuv s pôvodom vo Francúzsku, ktorá navrhuje a predáva bežecké topánky. Značka najprv získala pozornosť v bežeckom priemysle výrobou topánok s nadmernou podrážkou, nazývaných „maximalistické“ topánky kvôli extra odpruženiu; to bolo v kontraste s trendom minimalistických topánok, ktorý si získaval na popularite v čase založenia spoločnosti v roku 2009. Hoka vyrába nízkoprofilové a maximálne tlmiace topánky pre cesty, traily a terén; v celej svojej produktovej rade si topánky Hoka zachovávajú vlastnosti ako nízky pomer hmotnosti k tlmeniu a geometria medzipodošvy a podošvy je navrhnutá tak, aby podporovala prirodzenú stabilitu a efektívny krok.

Hoka one one – často kladené otázky

Hoka topánky – kde kúpiť?

Topánky hoka one one či bežecké topánky Hoka nájdete na online webových stránkach obchodu Eobuv.sk, kde máte na výber zo širokého portfólia Hoka topánok na behanie, ale aj pohodlných šľapiek a žabiek k bazénu či moru. Nákup je rýchly a bezpečný a v prípade, že sa vám zakúpené topánky nebudú hodiť alebo objednáte zlé číslo, máte na vrátenie až 100 dní!

Hoka one one – čo je to za značku?

“Radikálna zmena často prichádza v snahe vyriešiť jednoduchý problém.” Znie tagline pôvodom francúzskej spoločnosti Hoka, ktorá bola založená v roku 2009. Ich pôvodným cieľom bolo zlepšiť časy vytrvalostných pretekov tým, že navrhli topánku tak, aby šla z kopca rýchlejšie. Pri čom neúmyselne znovu vynašli bežeckú topánku, vďaka ktorej bude váš beh jednoduchší ako kedykoľvek predtým.