30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti

Coccinelle – talianske kabelky, ktoré potešia kvalitou a dizajnom

Veľmi elegantná, módna a luxusná značka Coccinelle ponúka ženskému publiku naozaj kvalitné kabelky v rôznom dizajne. Pomerne vyššia cena však odzrkadľuje kvalitnú ručnú výrobu, pri ktorej sa používajú kvalitné materiály, predovšetkým koža. Kabelky Coccinelle patria medzi módne kúsky, ktoré svojim dizajnom a charakteristickým vzhľadom ozvláštnia či už každodenný outfit alebo ten na slávnostné príležitosti. V širokej ponuke nájdete talianske kabelky Coccinelle v rôznych veľkostiach, tvaroch a farebných prevedeniach. Coccinelle v taliančine znamená lienka, ktorá charakterizuje niečo jemné, očarujúce, milé a ženské. Práve takéto sú aj kabelky Coccinelle.

Obľúbené hviezdami kabelky Coccinelle

Kabelky Coccinelle nie sú v našich kútoch tak známe ako napríklad kabelky Michael Kors, ale vo svete sú veľmi obľúbenou značkou. Kabelky Coccinelle sú tiež obľúbené medzi hviezdami ako je americká herečka Sienna Miller, brazilská modelka Alessandra Ambrosio či britská modelka a herečka Poppy Delevingne. Tieto známe hviezdy či celebrity rady kombinujú svoj tmavý a čierny outfit práve výraznou kabelkou Coccinelle, ktorá ich outfit pozdvihne na inú úroveň aj počas bežného dňa.

Tašky Coccinelle – priestranné nákupné tašky, pohodlné tašky a praktické tašky

Značka Coccinelle je charakteristická najmä výrobou kvalitných kabeliek. Tašky Coccinelle sú vyrábané z kvalitnej kože. V kolekcii Coccinelle tak nájdete prepracované kabelky, priestranné nákupné tašky, crossbody kabelky, ale aj rôzne doplnky. Peňaženka Coccinelle je taktiež veľmi predávanou a obľúbenou. Každá taška má svoj vlastný charakter, ktorý sa odráža v jemných detailoch, sviežich farbách, elegantných tvaroch a čistom dizajne. Zlaté kovanie poskytuje luxusný dizajn, s ktorým okamžite vytvoríte sofistikovaný vzhľad. Vďaka tomu sú tašky Coccinelle dokonalým doplnkom každého ženského outfitu a nemali by v šatníku chýbať. Kabelky Coccinelle môžete skombinovať s džínsami, ale aj nádhernými šatami. Pokiaľ máte radi udržateľnosť a nadčasovosť, potom siahnite po kabelkách Coccinelle, ktoré zároveň odrážajú aj súčasné trendy.

Coccinelle – často kladené otázky

Coccinelle – čo je to za spoločnosť?

Značka Coccinelle bola založená rodinou Mazzieri v roku 1978 v Sala Baganza v talianskej provincii Parma, kde sa nachádza aj jej hlavné sídlo. Predovšetkým išlo o značku, ktorá začínala ako výrobca koženého tovaru, zameraného na kvalitné špičkové dámske kabelky Coccinelle, ktoré sú obľúbené aj kvôli rôznym dizajnovým prevedeniam. Tašky Coccinelle sú vyrábané ručne, čo má vplyv aj na ich kvalitu. Okrem kabeliek sa v portfóliu nachádzajú aj batohy Coccinelle a doplnky, ako šatky Coccinelle, šperky, prívesky, peňaženky Coccinelle, puzdrá na mobil, opasky, rukavice, hodinky či čiapky a šály. Značka Coccinelle sa tiež okrem udržateľnosti a vplyvu na životné prostredie, už dlhé roky venuje aj podpore detí na Haiti.

Ktoré tašky Coccinelle sa hodia k šatám?

Značka Coccinelle vyrába každú sezónu, štyrikrát do roka, novú kolekciu. Avšak tým, že je kabelka Coccinelle tak kvalitná, stačí si vybrať jednu nadčasovú, ktorú môžete nosiť aj k šatám. Obľúbená je listová kabelka Coccinelle LV3 Mini Bag E5 LV3 55 F5 07, ktorá je dostupná v rôznych farebných prevedeniach. Obľúbeným modelom je tiež kabelka Coccinelle LM0 Colette E1 LM0 19 01 01, kabelka Coccinelle IC0 Marquise Goodie E1 IC0 12 02 01 či kabelka Coccinelle L3F Marvin Twist E1 L3F 12 01 01.