Produkty: 406
Zobraziť ID verzie

Biele a čierne dámske vysoké ponožky - klasický doplnok ku každému štýlu

Pri výbere ponožiek je jedným z najdôležitejších faktorov jej dĺžka. Na trhu väčšinou nájdete 8 základných dĺžok: ultranízke ponožky, neviditeľné ponožky, ponožky nízke, dlhé ponožky nad kotník, klasické vysoké dámske ponožky a podkolienky. Vysvetlenie dĺžok ponožiek nie je úplne najjednoduchšie. Mnoho ľudí si zamieňa typ a dĺžku ponožky. Typ sa týka skôr materiálu a účelu, na ktorý sú určené. Dámske ponožky vnímajte ako módny doplnok a zároveň základným prvkom pre pohodlie vašich nôh. Možno sa vám to úplne nezdá, ale ponožky je potrebné vyberať starostlivo. Pred výberom ponožiek je zvážte určité faktory. Materiál, v ktorom sa cítite dobre, aktivitu, na ktorú ponožky potrebujete, výšku, typ ponožky a správnu veľkosť. Základným kameňom šatníka a výbavy každej ženy by mali byť biele alebo čierne dámske vysoké ponožky. Sú ideálne do chladnejšie počasia. Väčšinou siahajú nižšie ako do polovice lýtka. Príjemne zohrejú nohy a kotníky. Sú skvelé do vysokých čižiem a bootsov, čím zabránite aj nepríjemným odreninám napríklad z nových čižiem. Jednoducho si ich obujete k čomukoľvek a vôbec nebude vadiť, že vám kde tu vykuknú spopod nohavíc alebo z čižmy. Obe farby sú minimalistické, pôsobia sofistikovane a neutrálne.

Vysoké farebné ponožky - nápad na darček pre seba alebo blízkeho človeka

Vyberte si aj správny materiál ponožky. Na bežné nosenie je ideálna balvna. Je mäkká, odolná a dovoľuje nohám dýchať. Obľúbená je aj vlna, ideálna na zimu. Predídete ňou nepríjemnému poteniu nôh. Ak vám vyhovuje vlnený materiál, no vadia vám niektoré vlastnosti vlny, skúste akryl. Ide o umelé vlákno s podobnými vlastnosťami. Je odolný, pružný a mäkký a nežmolkuje sa. Ak chcete vysoké ponožky aj na leto, siahnite po viskóze alebo hodvábe. Oba materiály sú lesklé, príjemné na dotyk a dobre sajú. V lete chladia a v zime zasa hrejú. Často ich nájdete s prímesami bavlny, vlny alebo syntetického materiálu, napríklad polyesteru. Polyesterové vlákna sú vysoko odolné voči svetlu, poveternostným vplyvom a mikroorganizmom. Výhodou tohto syntetického materiálu je, že rýchlo sche. Nie je krčivý, je odolný, pevný a ľahší. Nylon je typický na pančuchách, ale aj plavkách. Ide o pružné, trvanlivé syntetické vlákno, odolné proti roztrhnutiu a do ponožiek sa pridáva najmä na najviac zaťažované miesta - prsty a pätu.

Dámske vysoké ponožky Nike, Adidas, Puma, 4F - značkové modely na eobuv.sk

Dámske vysoké ponožky Nike, Adidas nesmú chýbať v šatníku každej ženy. Napríklad ich klasickým vysokých ponožkách v bielej farbe s čiernym logom, doplníte každý uvoľnený aj športový outfit. Ak uprednostňujete skôr eleganciu, nikdy nezanedbávajte ponožky, sú vašim doplnkom. Univerzálne sú napríklad jednofarebné vysoké dámske ponožky, ktoré môžete nosiť k rifliam, ale aj business nohaviciam na pracovné stretnutie. Náš tip: Vysoké farebné ponožky alebo ponožky so vzormi vám spravia deň vždy, keď si ich ráno obujete. Farebné dámske ponožky môžete nosit k tmavším outfitom, ale napríklad aj v lete k biker kraťasom k teniskám. Všeobecne sa hodia k hravým outfitom a dobrej nálade.

Dámske vysoké ponožky - často kladené otázky

Dámske vysoké ponožky - kde kúpiť?

Dámske vysoké ponožky kúpite pohodlne u nás na našom eshope. Nachystali sme pre vás stovky výrobkov od vašich obľubených výrobcov a pohodlné filtrovanie, vďaka ktorému nájdete, čo potrebujete veľmi rýchlo a jednoducho.

Ako nosiť dámske dlhé ponožky?

Dámske vysoké ponožky môžete nosiť akokoľvek. V neutrálnych farbách vám môžu vykúkať spopod nohavíc. Skvelo ale vyzerajú, keď trčia z vysokých Conversiek alebo napríklad z bootsov počas zimy. Ak nosíte sukne, zakomponujte ich k outfitom a nezabudnite na teplé pančuchy.