30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Štýl
Polarizačný filter
UV filter
Produkty: 854
Zobraziť ID verzie

Módne dámske slnečné okuliare Ray-Ban alebo Guess v ponuke Eobuv

Ako pri väčšine nákupov v oblasti módy, aj pri kúpe módnych slnečných okuliarov pre dámy sa oplatí minúť viac peňazí za kvalitný a nadčasový kúsok, ktorý si zamilujete, a bude vás denne sprevádzať celé roky. Slnečné okuliare sú niečo, bez čoho neodchádzate z domu väčšinu dní v roku. Stavte preto na overenú klasiku, ktorá nevyjde z módy. Wayfarers a aviators sú štýly, ktoré sa obľúbenosti tešia už desiatky rokov, a v najbližšom desaťročí tomu pravdepodobne nebude inak. Tradičné pilotky Ray-Ban boli pôvodne vyvinuté v 30. rokoch pre pilotov, a svoju popularitu získali v 50. rokoch. Wayfarers boli uvedené na trh o niečo neskôr, no za svoju slávu môžu poďakovať Tomovi Cruisovi. Tak či onak, na eobuv.sk nájdete široký sortiment klasík, ktoré ponúka Ray-Ban, no i napríklad Guess. Dámske slnečné okuliare Guess sú skvelou kombináciou dostupnej ceny a nadčasovosti. Nájdete tu však aj desiatky ďalších populárnych značiek a stovky dámskych slnečných okuliarov v rôznych štýloch a farebných kombináciách.

Dámske slnečné okuliare v rôznych prevedeniach – veľké, mačacie, okrúhle či hranaté

Dnešným trendom sú slnečné okuliare. Okuliare sú možno tým najosobnejším doplnkom, pretože nie sú vždy univerzálne a už ste pravdepodobne zistili, ktoré štýly sa hodia k vášmu typu tváre, a od ktorých by ste sa radšej mali držať na míle ďaleko. Každú sezónu dizajnéri všetky obľúbené, nadčasové kúsky okuliarov vylepšia. Historicky móda odráža stav spoločnosti a tento rok sa ukazuje, že tomu nie je inak. Trendy okuliarov sa zameriavajú na správnu rovnováhu medzi výraznými rámami a nadčasovým dizajnom. Vaše nakupovanie by preto malo byť dômyselné. Preferujte štýly, ktoré sú jednoduché, všestranné a majú jemné detaily. Predstavte si klasický tvar mačacích okuliarov ale s moderným vylepšením, aký im dáva užší a hranatejší tvar, alebo notoricky známe pilotky s reflexným či farebným odleskom. V móde sú tak veľké, okrúhle, hranaté, ale i mačacie slnečné okuliare inšpirované retrom. Stačí si len vybrať.

Čierne, hnedé, modré a iné dámske slnečné okuliare

Slnečné okuliare sú dostupné v širokej škále farieb. Najbežnejšie sú šedá, čierna, hnedá, zelená, žltá, oranžová, jantárová a červená. Pri nákupe slnečných okuliarov by ste sa mali zamyslieť nad tým, aký typ šošoviek je najvhodnejší pre váš životný štýl. Zohľadnite vaše každodenné činnosti, ako je šoférovanie či cvičenie. Pre niektorých ľudí je však farba šošoviek čisto módnou voľbou, a preto by ste sa možno mali zamyslieť nad tým, ktorá farba na vás vyzerá najlepšie. V každom prípade, predtým, ako učiníte rozhodnutie, vyskúšajte si rôzne farby. Možno zistíte, že niektoré farby sú pre vaše oči pohodlnejšie ako iné. Všeobecne však platí, sivé, hnedé a zelené šošovky sú neutrálne. Znižujú oslnenie a únavu očí bez skreslenia farieb. Hodia sa tiež na slnečné a daždivé dni. Žlté, jantárové a oranžové šošovky zvyšujú kontrast, ale môžu skresľovať farby. Blokujú tiež modré svetlo, o ktorom sa niektorí domnievajú, že môže byť škodlivé pre oči. Vhodné sú na hmlisté a znečistené ovzdušie. Červené alebo ružové sklá taktiež zvyšujú kontrast, ale skresľujú farby silnejšie ako iné odtiene. Skvelé využitie však majú na snehu a v zime všeobecne.

Dámske slnečné okuliare – Často kladené otázky

Dámske slnečné okuliare – ako si vybrať?

Dámske slnečné okuliare si môžete vybrať na základe tvaru vašej tváre, a vlastných módnych preferencií. Oválnemu typu svedčia menšie hranatejšie rámy, srdcovému tvaru menšie okrúhle alebo mačacie okuliare, hranatému zase pilotky, a oválnemu typu väčšie hranaté okuliare. Farbu okuliarov a skiel prispôsobte vašej pokožke a spôsobu využitia.

Aké dámske slnečné okuliare si vybrať?

Pokiaľ chcete byť trendy, stavte na retro štýl, alebo na klasiku. Rozhodne neurobíte krok vedľa so štýlovými okuliarmi Ray-Ban, Guess, alebo Gucci.