100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ produktu
Šírka topánky
Produkty: 134

Žabky pre dievčatá – perfektné topánky do škôlky a do školy

V zahraničí vďaka prísnym pravidlám a nekompromisným uniformám dievčatá nemajú povolené nosiť do škôlky alebo do školy žabky. U nás však podobné zákazy nemáme, a tak si môžu leto vo svojich obľúbených topánkach užiť naplno. Dievčenské žabky sú totiž všestranné. Dajú sa nosiť takmer na každú príležitosť. Umožňujú naviac, na rozdiel od tenisiek alebo topánok s uzavretou špičkou, nohám dýchať. Toto je dôležité najmä počas horúcich letných dní, kedy sa deti v škole niekedy aj celý deň nevyzujú, alebo sa neprezujú. Ak nohám umožníte správnu cirkuláciu vzduchu, pomôžete tým znížiť potenie, a podporíte prirodzenú termoreguláciu tela. Nehovoriac o tom, že nosenie žabiek výrazne znižuje riziko infekcií alebo rastu plesní. U mladistvých a u detí je dôležitá aj sloboda, ktorú žabky ponúkajú. Môžu si precvičiť svoje prsty na nohách, jednoducho sa v prípade potreby vyzuť a obuť. Navyše, niet divu, že žabky dievčatá tak milujú. Prichádzajú v mnohých štýloch, farebných kombináciách a dizajnoch tak, aby vyhovovali každému dievčatku. Vďaka širokej škále žabiek je ľahké vybrať si viac ako jeden pár, ktorý sa vášmu dievčatku zapáči, a potom ich použiť na rôzne príležitosti. Možno si nájde jeden pár, ktorý využije na dovolenke pri mori, a druhý, ktorý bude nosiť do školy.

Letné žabky – pohodlnosť na prvom mieste

Jedna z najlepších vecí na letných žabkách a to, čo ich robí tak populárnymi, je ich pohodlie. Ľahko sa obúvajú, čo urýchľuje celý proces obliekania a príprav najmä vtedy, keď potrebujete rýchlo niekam spoločne vyraziť. Nebudete si tak musieť robiť starosti so zaväzovaním šnúrok alebo hľadaním vhodných ponožiek. Jednoducho ich vášmu dievčatku navlečte a vyrazte. Aj vďaka tomu sú skvelé aj pre tie najmenšie dievčatká, ktoré sa ešte nenaučili viazať si šnúrky, alebo ktoré jednoducho len nemajú rady pocit ťažkej tenisky na svojich nohách.

Dievčenské žabky – kvalitná kožená obuv

Koža je synonymom odolnosti a komfortu. Inak to nie je ani pri žabkách pre dievčatá. Na rozdiel od materiálov, ako je látka, plátno alebo guma, pravá koža je vyrobená tak, aby obstála v skúške času, a tak vydrží dlhšie ako jednu sezónu. Pár dievčenských kožených šľapiek dokáže odolať prírodným živlom. I keď sa vám na začiatku môžu zdať o niečo drahšie, v konečnom dôsledku ušetríte váš čas i peniaze. Kožené žabky sú zároveň nadčasové a skvele sa hodia na bežné nosenie, na deň na pláži, na prechádzky, do školy aj do mesta. Dievčatá ich môžu nosiť takmer ku všetkému od pohodlných džínsov alebo šortiek až po nádherné letné šaty.

Šľapky pre mládež – často kladené otázky

Aké detské žabky sú vhodné na leto?

Záleží na tom, či hľadáte žabky, ktoré pôsobia elegantnejšie, a sú tak vhodné do školy, do mesta, či na rôzne oslavy, alebo skôr hľadáte žabky vhodné k vode. V prvom prípade sú vhodné kvalitné žabky, ktoré budú farebne ladiť so zvoleným outfitom. V prípade žabiek na kúpanie si vystačíte aj s klasickým typom žabiek.

Ako vybrať veľkosť detských žabiek?

Pre najpresnejší odhad správnej veľkosti žabiek je vhodné vášmu dievčatku správne zmerať nohy. Postavte svoje dieťa v ponožkách na prázdny hárok papiera. Obkreslite nožičky na papier ceruzkou alebo fixkou. Následne zmerajte dĺžku chodidla. Veľkosti topánok sú určené dĺžkou chodidla od prsta k päte. Pri orientácii v detských veľkostiach vám pomôže aj veková kategória, ktorú výrobcovia pri daných topánkach uvádzajú. Všetci výrobcovia majú mierne odlišné veľkosti a tvary, takže je dôležité nájsť topánku, ktorá vášmu dieťatku dobre sadne.