30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ produktu
Šírka topánky
Produkty: 363
Zobraziť ID verzie

Detské šľapky - ideálna voľba na leto

Pri výbere detských topánok je dôležité, aby bola obuv precízne vypracovaná, pohodlná a odolná. Noha dieťaťa je neustále vo vývoji, a preto je potrebné zabezpečiť jej podmienky pre zdravý rast. Na leto sú detské šľapky kúskom, ktoré musí mať aj vaša malá princezná. Letné šľapky či crocsky sú štýlové a pohodlné. Umožnia deťom behať a hrať sa všade, kam vás spoločne leto zavedie - na pláži, na ihrisku alebo len tak na dvore. Pozrime sa na vlastnosti šľapok nielen pre dievčatá:

  • základom je pružný a priedušný materiál: v podobe prírodnej kože alebo gumovej podrážky
  • nepremokavosť: dieťa bude šľapky nosiť pravdepodobne pri vode, preto musia topánky odolávať vode, piesku
  • nastaviteľné remienky: každá nôžka je iná, v teple môže občas aj opuchnúť, pretože je dôležité, aby mali šľapky pre tých najmenších nastaviteľné remienky a dobre na nohe držali
  • šľapky pre deti musia podporovať zdravý rast a vývoj chodidla bez toho, aby pri nosení spôsobovali bolesť
  • vyberte spolu s dieťaťom zábavný dizajn alebo farbu, aby sandále nosilo rado, pre malé slečny možno budú tým pravým kúskom šľapky s kožušinou pre deti

Dievčenské šľapky - dobrý nápad na pláž a kúpalisko

Sandále, ktoré dieťaťu kúpite, prispôsobte konkrétnej činnosti. Pre rodinu so záľubou v oddychovaní a zábave na plážach, odporúčame pár sandálov, ktoré sú určené do vody a piesku. Vyhnite sa koženým kúskom, vlhkosť koží ničí. Pokiaľ trávite viac času v meste potulovaním sa po miestnych parkoch, potom sú kožené sandále vhodnou voľbou. Sú odolné a dovolia nohám dýchať. Pozrime sa na ďalšie nevyhnutné vlastnosti dievčenské šľapok. Šlapky alebo sandále musia odolávať vlhkosti. Takisto by mali byť navrhnuté tak, aby vydržali vysokú úroveň aktivity, ktorej ich vystaví každé batoľa. K tomu môže dopomôcť polstrovaná päta a uzavretá špička ako ochrana prstov pred odreninami alebo nárazmi.

Detské šľapky - prvá voľba na rodinnú prechádzku

Pre vaše novorodeniatko sú ideálnou voľbou šľapky pre deti, ktoré umožnia dostatok pohybu podľa potreby. Zaručia to najmä ľahké materiály. Určite voľte šľapky s uzavretou špičkou, čím budú krehké prstíky dieťaťa v bezpečí. Dôležité sú aj otvory na špičke, ktoré poskytnú extra priedušnosť. Ak predsa len chcete šľapky s otvorenou špičkou, vyberte kúsok, ktorý má nastaviteľný remienok. U nás nájdete šľapky pre menších aj väčších. Začnite vyfiltrovaním podľa špičky - uzatvorená/otvorená, následne vyberte materiál a obľúbenú farbu a vyberajte.

Šľapky - často kladené otázky

Aké detské šľapky vybrať na leto?

Na leto vyberajte šľapky podľa veku a aktívnosti dieťaťa. Pre menších sú lepšie šľaky s uzatvorenou špičkou.

Ako vybrať veľkosť detských šľapiek?

Položte čistý kus papiera k stene, aby sa naň vaša dcéra mohla postaviť. Dajte si záležať na tom, nech má päty čo najbližšie pri stene. Pripravte si ceruzku alebo pero a obkreslite jej chodidlá. POZOR: vždy merajte obe nohy. Obkreslené nôžky odmerajte a pridajte 1 - 1,5 cm navyše (detská noha rastie veľmi rýchlo a pri behu alebo chôdzi sa v topánke pohybuje, preto potrebuje dostatok miesta). Výsledok vždy porovnajte s tabuľkou od konkrétneho výrobcu a podľa toho vyberte.