30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ produktu
Typ zapínania
Produkty: 232
Zobraziť ID verzie

Papuče s kožušinou pre dievčatá - módny a teplý doplnok, ktorý poteší vašu dcéru

Dievčenské papuče udržujú nohy dieťaťa v teple, chránia pred zašpinením a poskytujú väčšiu stabilitu počas hier. Patríte do skupiny rodičov, ktorá si nie je istá, či sú papuče pre malé deti potrebné? Častým dôvodom pochybností je to, že bosé nohy podporujú vývoj svalov a kĺbov chodidla dieťaťa. Správna veľkosť a kvalitný pár mäkkých papúč pre dievčatá aj chlapcov môže poskytnúť skvelú oporu pre nohy vášho dieťatka. Detské chodidlá sú veľmi mäkké, pretože ich z veľkej časti tvorí chrupavkové tkanivo. Tiež je nôžka plochá bez výraznej klenby. Klenba sa vytvára a formuje až počas prvých krokov dieťaťa, kedy sa začínajú rozvíjať aj svaly a rovnováha. Bábätka by preto mali chodiť čo najviac naboso. Občas je ale príliš chladno a v tom prípade by vám doma nemal chýbať pár teplých papúč pre dievčatá s tenkou, pružnou podrážkou. V kategórií dievčenských papúč nájdete čísla 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 aj pre tie najmenšie slečny. Keď dieťa nosí príliš malú alebo veľkú obuv, deformuje sa mu chodidlo a tým aj držanie tela. Pri kúpe papúč sa preto uistite, že topánka je približne o 10 až 15 milimetrov väčšia ako samotná noha. Prsty budú mať dostatok priestoru na pohyb. Ako správne odmerať nohy dieťata? Pripravite si čistý papier, ceruzku a nožnice. Dieťa by sa malo postaviť na kus papiera oboma nohami. Ideálne ak má päty pri stene. Každú nohu obkreslite ceruzkou. Nájdite "najdlhší" bod chodidla - zvyčajne veľkú palec, alebo druhý prst. Pridajte 15 milimetrov. Šablónu môžete vystrihnúť a vložiť do zakúpených papúč. Ak papier sedí bez pokrčenia, našli ste správnu veľkosť. Pokiaľ sa papier príliš pohybuje alebo sa krčí, topánka je príliš veľká alebo príliš malá.

Papuče do škôlky alebo školy pre dievčatá - pohodlné a pekné modely pre každú malú slečnu

Pri výbere papúč do škôlky pre dievčatá sa zamerajte na pár vecí. Voľte pár s protišmykovou podrážkou, ktorá môže zabrániť pošmyknutiu a pádom. Medzi ďalšie vlastnosti podrážky patrí mäkkosť a pružnosť, čím sa topánka prispôsobí chodidlu vášho dieťaťa, a tak podporuje vývoj. Na zimu môžete pre dievčatá zvoliť papuče s kožušinou. Pamätajte na to, že keď sa deti hrajú, ich nohy sa často potia. Kvalitný a priedušný materiál, napríklad bavlna alebo vlna, zohráva dôležitý faktor pri nákupe. Skvelou voľbou sú aj papuče so zapínaním na suchý zips, vďaka čomu ich dokonale prispôsobíte nohe dieťaťa. Veľkou výhodou dievčenských papúč sú vymeniteľné/vyberateľné vložky. Ľahko zistíte, či je dieťaťu topánka už malá, no rovnako ich aj jednoducho vymeníte v prípade, že budú zapáchať, ale papuče ešte nebudú obnosené.

Mäkké, teplé a praktické papuče pre vašu dcéru, vnučku alebo sestru nájdete na eobuv.sk

Základných pravidiel výberu tých správnych obyčajných je len niekoľko. Objednávate papuče online? Použite metódu šablóny a porovnajte veľkosť chodidla svojho dieťaťa s tabuľkou veľkostí obuvi. Papuče nesmú byť malé ani veľké. Detské chodidlá rastú rýchlo, preto ich merajte každé 2 až 3 mesiace. Počas letných mesiacov voľte detské papuče z kvalitnej prírodnej bavlny alebo ľanu. Keď je vonku sneh a fujavica, nohy vášho dieťaťa si zaslúžia pohodlné a teplé plyšové papuče pre dievčatá. Zvoľte vlnu, ktoré je mäkká, priedušná a teplá. Milým prekvapením na zimu, napríklad aj ako darček, môžu byť vianočné papuče pre dievčatá.

Papuče pre dievčatá - často kladené otázky

Papuče ako balerínky pre dievčatá - kde kúpiť?

Papuče pre dievčatá akéhokoľvek typu si vyberte u nás na eshope. Máme pre vás tisíce kúskov od obľúbených výrobcov. Prehľadné filtre vám pomôžu vytvoriť si ponuku na mieru, v ktorej nájdete ten pravý kúsok ľahko a jednoducho.

Nazúvacie papuče pre dievčatá - ktoré modely si vybrať?

Dôležitejší než výber modelu papuče je výber správnej podrážky a veľkosti. Prečítajte si naše tipy o tom, čo je pri výbere papúč dôležité.