30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ produktu
Typ zapínania
Produkty: 3 284
Zobraziť ID verzie

Dievčenské sandále – skvelá voľba do školy i na ihrisko

Vaše malé dievčatko začalo chodiť do školy a vy sa spoločne s ňou tešíte na nové zážitky. Popri tom, ako sa bude učiť a objavovať nové veci je dôležité, aby mala obuté topánky, ktoré jej pomôžu pri chôdzi aj pri hraní udržať jej nôžky v bezpečí. Dôležité samozrejme je aj to, aby dobre vyzerali. V lete sú ideálnou voľbou práve dievčenské sandále, ktoré sú ľahko kombinovateľné so šatami, sukňou, no i nohavicami. Nohu istia, sú vzdušné, a poskytujú komfort, ktorý vaša dcéra potrebuje. Môžete zvoliť sandále s otvorenou, či uzatvorenou špicou. Práve preto sú počas leta vhodné takmer do každého počasia a na akúkoľvek príležitosť.

Dievčenské šľapky ako prvá voľba na prechádzku po pláži

Horúci a slnečný deň si najlepšie užijeme pri vode či na pláži. Vaše dievčatko sa bude pravdepodobne najpohodlnejšie cítiť v sandáloch, ktoré nechajú vzduch prúdiť do topánky. Nohy sa tak nepotia, no zároveň sú chránené pred ostrými kameňmi, či horúcim pieskom. Detské sandále sú vhodné hlavne pre dievčatá, ktoré už nejaký čas behajú, a stoja pevne na nohách. Pre malé deti, ktoré len práve začali chodiť, sú pre ich prvé kroky vhodnejšie ľahšie plátenné tenisky, ktoré poskytujú dobrú oporu.

Značkové dievčenské sandále a šľapky od renomovaných výrobcov na eobuv.sk

Na eobuv.sk si v súčasnosti môžete vybrať z viac ako 100 rôznych značiek a preskúmať rôzne druhy sandálov od renomovaných výrobcov. V prípade obuvi pre deti je vhodné zvoliť značkovú a kvalitnú obuv, ktorá je nie len pohodlná, no i módna. Vaše dievčatko tak bude svoje sandále nosiť s radosťou.

Často kladené otázky

Ako správne vybrať dievčenské letné topánky?

Pri výbere vhodných sandálov je nutné dbať na ich kvalitu a pohodlnosť. Pri výbere dievčenských topánok je vhodné myslieť na štyri základné veci:

  1. Veľkosť - Keď hľadáte sandále online, budete musieť správne odhadnúť veľkosť. Zoznámte sa s tabuľkou veľkostí, a následne zmerajte svojmu dievčatku nohy.
  2. Podrážka - Keďže sú dievčatá v tomto veku veľmi aktívne a rady sa hrajú, ich kroky nemusia vždy byť stabilné a môžu sa ľahko zraniť. Je preto vhodné zvoliť protišmykové sandáliky. Gumová alebo kožená podrážka je mäkká a pohodlná a poskytuje dobrú priľnavosť.
  3. Ochrana prstov - Ak sa vaša dcéra bude pohybovať vonku (čo je pravdepodobné), potom je ideálne, aby mali sandále ochranu prstov. Zabraňuje vniknutiu kameňov a špiny do obuvi. Do interiéru alebo do školy môžete pokojne zvoliť aj sandále s otvorenou špičkou.
  4. Správny strih - Vyhnite sa nákupu príliš tesných alebo príliš voľných sandálov. Deti rýchlo rastú a ich obuv potrebuje určitý priestor na to, aby ich nohy mohli rástli. Vždy je dobré kúpiť si sandále, ktoré nechávajú prstom na nohách určitý priestor.
Keď vaše malé dievčatko práve začalo chodiť, potrebuje nosiť sandále so silnou podrážkou. Zároveň, ak sandále vyzerajú dobre je veľká šanca, že ho bude rada nosiť znova a znova.

Ktoré značkové dievčenské sandále sú najlepšie?

To, ktorú značku si vyberiete je na vás. Záleží na tom, či hľadáte sandáliky, ktoré pôsobia elegantnejšie, a sú tak vhodné do školy, do mesta, či na rôzne oslavy, alebo skôr hľadáte sandále vhodné do prírody, či na hranie.

Ako vybrať správnu veľkosť sandálov?

Pre najpresnejší odhad správnej veľkosti sandálov je vhodné vášmu dievčatku správne zmerať nohy. Postavte svoje dieťa v ponožkách na prázdny hárok papiera. Obkreslite nožičky na papier ceruzkou alebo fixkou. Následne zmerajte dĺžku chodidla. Veľkosti topánok sú určené dĺžkou chodidla od prsta k päte. Pri orientácii v detských veľkostiach vám pomôže aj veková kategória, ktorú výrobcovia pri daných topánkach uvádzajú. Všetci výrobcovia majú mierne odlišné veľkosti a tvary, takže je dôležité nájsť topánku, ktorá vášmu dieťatku dobre sadne. Pozor by ste si mali dať aj na to, že každá noha môže mať mierne odlišnú veľkosť.