100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti

Topánky na prijímanie – ako vybrať ideálny pár na slávnostnú príležitosť?

Prvé sväté prijímanie sa v našej spoločnosti považuje za obrovskú príležitosť. Práve preto, že ide o spoločenskú príležitosť, vyžaduje si aj pomerne striktný dress-code, ktorý treba splniť. Pre dievčatá ide o skvelú príležitosť obliecť sa do obrovských bielych šiat a cítiť sa ako princezné. Takéto šaty je však potrebné aj doplniť správnymi doplnkami, aby vznikol čo najlepší výsledný look. Ako vybrať ideálne topánky na prijímanie? Kde ich nakupovať za dostupné ceny?

Biele topánky na prijímanie – topánky na slávnostnú príležitosť

Na prijímanie spočíva dress-code najmä v bielych šatách, ktoré by mali byť dlhé po zem a slávnostne zdobené. Biele šaty je potom najlepšie doplniť vhodnými doplnkami ako sú topánky pre dievčatá na prvé sväté prijímanie a kabelkou, či rôznymi šperkami. Topánky pre dievčatá na prijímanie je ideálne voliť v bielej farbe, ale veľmi populárne sú aj neutrálne odtiene, napríklad pokojne aj strieborná, či zlatá. Neutrálne biele topánky na prijímanie so zaujímavým zdobením sú skvelým doplnkom slávnostnej róby. Voľte kvalitné modely v správnej veľkosti. Dostupné sú rôzne varianty dievčenských topánok na prijímanie – od šnurovacích, cez našuchovacie, sandálky alebo aj opätky. Dôležité je vždy vyberať podľa konkrétnych šiat a tiež je vhodné sa spýtať priamo vašej ratolesti, ktoré topánky sú podľa jej preferencií.

Topánky na prijímanie – pohodlie nosenia

Keďže je prvé sväté prijímanie pre deti celkom stresujúcou záležitosťou, je dôležité, aby mali pohodlnú obuv. V topánkach strávia celý deň – od pobytu v kostole, až po slávnostné pohostenie. Navyše ak zvolíte správny model, budú môcť dievčatká takéto topánky na prijímanie využiť aj na iné spoločenské udalosti. Vyberajte preto čo najneutrálnejší kúsok, ktoré bude dostatočne pohodlný. Zameriavajte sa aj na šírku chodidla, aby nespôsobili dieťaťu otlaky. Medzi najpohodlnejšie verzie patria rôzne balerínky na prvé sväté prijímanie. Balerínky majú mäkký zvršok a pomerne široký priestor na prsty. Nemajú opätok a preto sú po väčšine veľmi pohodlné. Rovnako má táto obuv využitie aj na bežné nosenie, či na iné špeciálne spoločenské príležitosti. V prípade pohodlnej voľby siahnite určite po balerínkach na prijímanie.

Balerínky na prijímanie – široká ponuka dostupná na Eobuv.sk

Topánky na prijímanie nájdete na internetovom obchode Eobuv.sk. V širokom sortimente nájdete rôzne modely od rôznych značiek, v rôznej kvalite a rovnako aj v rôznej cenovej kategórii. Jednoducho si tak vyberie tie svoje každý. Pohodlný nákup priamo z vášho domova môžete zároveň vykonať kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom len pár kliknutí. Tovar za vami príde až priamo k vám domov, vďaka čomu ušetríte čas.

Topánky na prijímanie – často kladené otázky

Topánky na prijímanie – na čo dať pozor pri nákupe?

Pri nákupe topánok pre dievčatá vo všeobecnosti je potrebné dať pozor na správnu veľkosť. Pri výbere topánok na prijímanie treba dbať aj na odtieň bielej, aby vám vhodne ladili k šatám. Dobré je zamerať sa aj na výšku podpätku, prípadne šírku topánky.

Ktoré biele topánky na prijímanie vybrať pre dievča?

Biele topánky na prijímanie môžete vyberať podľa vašich preferencií. Veľmi populárne sú balerínky alebo sandálky. Niektoré dievčatá veľmi potešia aj opätky, no v tomto prípade treba byť obozretnejší pri výbere. Zároveň je dobré vedieť, že čím neutrálnejší model zvolíte, tým väčšie využitie môže mať aj neskôr v botníku vašej ratolesti.

Ako zladiť topánky na prvé sväté prijímanie s bielymi šatami pre dievča?

Čo sa týka ladenia, môžete ladiť do posledného detailu – čiže na odtiene, ale veľmi populárne je aj ladenie tón v tóne. Práve preto nepredstavuje veľký problém, keď topánky nie sú úplne v rovnakom odtieni. Pozor by ste si však mali dať napríklad na ladenie zlatej a striebornej, radšej vždy zvoľte jeden kov.