100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Produkty: 2 162

Sandále na suchý zips pre dievčatá - pohodlné riešenie na jar a leto

A je to tu. Aj vy ste prišli do bodu, kedy kupujete prvé topánky pre svoje dieťa? Za nás to sú jednoznačne detské topánky na suchý zips, ktoré sa od tých so šnúrkami líšia hneď v niekoľkých veciach. Vďaka suchému zipsu viete prispôsobiť šírku topánky priehlavku a šírke chodidla. Výhody šnúrovacej obuvi pre najmenších má viac možností nastavenia/prispôsobenia (šnúrky sa dajú prispôsobiť presnému tvaru chodidla). Šnúrky nechávajú chodidlu dostatok priestoru a zároveň ho príliš nestláčajú. Výhody sandálok, tenisiek a topánok na suchý zips uľahčujú vášmu dieťaťu obúvanie a vyzúvanie. Rovnako topánky držia okolo kotníka a dodávajú dieťatu dostatok opory. Náš tip: Ak vyberáte topánky na jar a leto, siahnite po sandáloch na suchý zips pre dievčatá.

Detské topánky na suchý zips - značkový štýl od prémiových výrobcov

U každého dieťaťa sa jemné motorické zručnosti a koordinácia vyvíjajú inak. Všeobecne však platí, že u dievčat je to približne piaty rok života, zatiaľ čo u chlapcov nastáva tento vývoj približne o dva roky neskôr. Topánočky na suchý zips pre dievčatá tak môže byť skvelým riešením pre slečny do 5 - 6 rokov. Základom šatníka vašej princeznej by preto mali byť tenisky na suchý zips pre dievčatá. A to hlavne, ak si trocha chcete uľahčiť život. Obuv so suchým zipsom si totiž deti, ktoré robia prvé kroky, zvládnu zapnúť a obuť aj samé. Vyberte si u nás zo širokej ponuky obľúbených výrobcov a overených značiek. Základom detskej, ale aj dospeláckej, obuvi, je kvalita topánky, na ktorú by ste si mali potrpieť.

Módna obuv na suchý zips pre dievčatá - pre bezpečnosť vašej dcéry

Pre bezpečnosť vašej dcéry je pri výbere detskej obuvi na suchý zips na suchý zips najdôležitejšie starostlivo odmerať veľkosť chodidla. Pripravili sme pre vás jednoduchý návod ako na to. Položte čistý kus papiera k stene, aby sa naň vaša dcéra mohla postaviť. Dajte si záležať na tom, nech má päty čo najbližšie pri stene. Pripravte si ceruzku alebo pero a obkreslite jej chodidlá. POZOR: vždy merajte obe nohy. Obkreslené nôžky odmerajte a pridajte 1 - 1,5 cm navyše (detská noha rastie veľmi rýchlo a pri behu alebo chôdzi sa v topánke pohybuje, preto potrebuje dostatok miesta). Výsledok vždy porovnajte s tabuľkou od konkrétneho výrobcu a podľa toho vyberte. Náš tip: Keď sa nachádzate presne medzi dvoma veľkosťami a neviete, či sa prikloniť k väčšej alebo menšej veľkosti topánky na suchý zips pre dievčatá, zvážte schopnosti svojho dieťaťa. Ak je dieťa pri chôdzi ešte neisté, vyberte menšiu veľkosť.

Topánky na suchý zips pre dievčatá - často kladené otázky

Topánky pre dievčatá - ako si vybrať?

Vybrať prvé topánočky pre svoju dcéru nie je určite ľahkou záležitosťou. Ideálnym riešením však môže byť obuv na suchý zips, kde nájdete rôzne druhy topánok. Voľte podľa ročného obdobia - na jar a jeseň budú ideálne tenisky na suchý zips a na leto zasa dievčenské sandálky.

Aké topánky obuť dievčatku?

Obuv pre dievčatko vyberajte na základe počasia, veku dieťaťa a občas aj podľa aktuálnych módnych trendov a toho, čo sa vašej dcérke najviac pozdáva. Pre deti, ktoré ešte nemajú rozvinutú motoriku, sú najlepšie topánky na suchý zips. Budú si ich vedieť obuť aj samé.