Produkty: 500

Akú veľkosť hľadáte?

Zobrazia sa dostupné produkty pre zvolenú veľkosť.

24
25
26
27
28
29
30
31
Zobraziť ID verzie

Jesenné a zimné čižmy pre dievčatá – zateplené modely do nepriaznivého počasia

Hľadáte zimné čižmy pre dievčatá? Pamätajte na to, že nejde o snehule, ale o topánky na zimu. Detské topánky na zimu musia mať dobrú izoláciu, udržiavať nohy v teple a odolávať vetru, oderu či prepichnutiu. Kvalitné kúsky sú vyrobené z nepremokavého materiálu, najčastejšie z kože alebo nylonu určeného do náročných podmienok. Horná časť akýchkoľvek zimných topánok pre deti by mala siahať nad členok, aby bola noha maximálne chránená pred snehom a mrazivým vetrom. Ak však potrebujete topánky na svah, sánkovačky a zimné prechádzky zasneženými lúkami a lesom, kúpte svojej dcére aj poriadne snehule. Snehule majú gumenú podrážku, sú celkovo mohutnejšie a ich cieľom je zabrániť snehu dostať sa do topánky. Takisto poskytujú členku dodatočnú podporu, nakoľko chôdza v snehu dáva poriadne zabrať. Odporúčame vám kúpiť kombináciu snehúl a zimných čižiem, skôr než jesenných čižiem pre dievčatá a k tomu jeden pár na zimu. Kvalitné čižmy na jeseň sú vyrobené z kože alebo nylonu a majú zatavené švy pre dostatočnú ochranu proti vlhkosti.

Čižmy pre dievčatá v rôznych veľkostiach – topánky, ktoré si vaše dieťa zamiluje

Je dôležité, aby boli čižmy pre dievčatá pohodlné, poskytli detskej nohe dostatok miesta na prsty. Takisto by mali podporovať členok a mať dostatočne mäkkú podošvu. Pokiaľ vyberiete očosi väčšiu veľkosť, obujte dieťaťu hrubé vlnené ponožky, ktoré udržia nohy v teple a pohodlí. Dôležitá je aj správna výška čižmy. Čižmy so strednou výškou sú ideálne na teplejšie zimné dni, ktorých je posledné roky stále viac. Ak sa rozhodnete pre snehule, vyberte vyšší pár. Tým predídete tomu, aby sa sneh dostal do vnútra topánky. Minimálna výška detských topánok do snehu siaha do polovice lýtok. Táto výška dieťaťu umožní voľný pohyb v hlbokom snehu bez obáv preniknutia vlhkosti cez zvršok.

Zateplené čižmy pre dievčatá – široký výber značkových a štýlových modelov na eobuv.sk

Je veľmi dôležité, aby boli čižmy pre dievčatá dostatočne zateplené a poskytovali izoláciu pred chladom a vlhkosťou. Tým zabránite tomu, aby vaše dieťa nachladlo. Zateplené čižmy pre dievčatá majú vnútri podšívku z ovčej vlny, falošnú shearling kožušinu, fleece alebo iné syntetické náhrady, ktoré sú schopné odvádzať vlhkosť. Či už hľadáte čižmy, alebo snehule pre deti, uistite sa, že vyberiete pár, ktorý má kvalitnú izolačnú podšívku, aby vaša dcéra ostala v suchu a teple pri akejkoľvek aktivite. A nezabudnite ani na výber správneho čísla. Máme čižmy pre dievčatá 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, ale aj väčšie veľkosti pre mladé slečny.

Čižmy pre dievčatá – často kladené otázky

Čižmy pre dievčatá – aké si vybrať?

Záleží, na čo bude vaše dievčatko čižmy využívať a kam ich bude nosiť. Pokiaľ hľadáte pár na svah, sánky a iné zimné aktivity, voľte zimné snehule s kvalitným zateplením a výškou aspoň do polovice lýtka. Ak chcete skôr mestský kúsok na teplejšiu a suchú zimu, ideálne sú čierne čižmy pre dievčatá, ktoré sú neutrálne a ľahko ich zladíte k farebnej dievčenskej bunde, alebo šálu s čapicou.

Čižmy pre dievčatá – aké značky?

Na našom eshope nájdete zimné čižmy pre deti od vašich obľúbených značiek a výrobcov. Vyberte si svoj pár značky Gioseppo, Ricosta, Flamingo, Skechers, Frodo, Lasocki, United Colors of Benetton, Tom Taylor, Levi´s a ďalšie.