30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia
Typ produktu
Licencia
Šport
Produkty: 1 223
Zobraziť ID verzie

Turistické zimné topánky pre dievčatá - ideálne na horské výlety

Dobrá turistická obuv je pre bezpečnú turistiku nevyhnutná, a to platí ako pre dospelých, tak pre deti, dokonca aj pre tie najmenšie. Aj keď môže byť lákavé myslieť si, že malé dieťa nebude potrebovať špeciálnu obuv, nesprávny typ topánok môže spôsobiť, že im bude zima, budú ich bolieť nohy, a vďaka zlej stabilite a podpore sa môžu ľahko zraniť. Dievčenské turistické zimné topánky však tieto problémy vyriešia za vás. Sú ideálnym partnerom vášho dievčatka na horské výlety na jeseň i v zime. Pokiaľ vášmu dievčatku zabezpečíte obuv, v ktorej sa bude cítiť pohodlne, už sa nebudete musieť vracať z výletov bez toho, aby ste došli do cieľa. Dbajte len na výber správnej podrážky, ktorá sa hodí na vami zvolenú aktivitu, vodeodolnosť, zateplenie, a samozrejme na kvalitu. V súčasnosti na trhu nájdete veľké množstvo rôznych strihov a farebných kombinácii, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré vám budú najlepšie vyhovovať. Vybrať si môžete dokonca aj medzi klasickými šnurovacími topánkami a topánkami na suchý zips, ktoré urýchlia proces obliekania a vyzliekania, a zvýšia tak komfort nielen vášho dieťaťa, ale i ten váš.

Kvalitné zimné čižmy pre dievčatá

Pokiaľ sa zrovna nechystáte na hory ani na lyžovačku, vaše dievčatko určite ocení módne a kvalitné dievčenské zimné čižmy, v ktorých môže z domu pyšne vykročiť do školy, alebo na prechádzku. Rovnako, ako pri všetkých druhoch detskej obuvi, dbajte najmä na kvalitu. Kvalitné zimné čižmy pre dievčatá vydržia aj niekoľko rokov bez ohľadu na poveternostné a iné podmienky, ktorým ich vystavíte. Čižmy sú obzvlášť skvelé v tom, že v teple udržia nielen nohu, ale celú oblasť predkolenia, a poskytujú vášmu dievčatku aj zvýšenú ochranu a fixáciu v členku. Pokiaľ pre vaše dieťa zvolíte nekvalitnú obuv, môže sa pri chôdzi ľahšie zraniť.

Ochrana nôh vášho dieťaťa - teplé zimné topánky

Ak chcete, aby sa vaše dieťa v zime hralo vonku bez sĺz a bez záchvatov hnevu, je nevyhnutné investovať do kvalitných a teplých detských topánok. Len tak si totiž vaše dieťa naplno užije sneh a zostane v bezpečí. Tie najlepšie topánky do snehu by mali byť vodotesné, pohodlné a musia mať dobrú priľnavosť, aby sa vaše dieťa nepošmyklo na zľadovatených plochách. Tiež by sa ideálne mali dať ľahko obuť a vyzuť, čo je výhodou najmä pre mladšie deti, ktoré sa ponáhľajú von už pri prvom náznaku snehových vločiek. Teplé zimné topánky udržia nohy vášho dievčatka v teple aj v prípade, že sa chystáte na lyžovačku. V tom prípade sa poobzerajte po technickejších vychytávkach vrátane gumených podrážok, fleecovej či termo podšívky, a priedušných membrán, vďaka ktorým zabránite nadmernému poteniu nôh, a môžete tak na svahu zostať o niečo dlhšie. Pokiaľ si však tento rok plánujete užiť sneh iba v parku či v záhrade, nevadí. Vďaka týmto teplým a bezpečným topánkam deti zažijú zimné dobrodružstvá, nech sú kdekoľvek.

Snehule a zimné topánky pre dievčatá - Často kladené otázky

Aké zimné topánky vybrať pre dievča?

Vybrať zimné topánky pre dievča býva častokrát problémové, no pokiaľ máte tú možnosť, opýtajte sa vášho dievčatka na jej preferencie a na to, čo sa jej páči. Ak je vaše dieťa na takýto rozhovor ešte príliš malé, voľte topánky, ktoré sa dobre obúvajú, a ktoré budú ladiť zo zvyškom oblečenia, ktoré už má vaše dievčatko doma.

Ako vybrať zimné topánky pre dieťa?

Zimné topánky vyberajte na základe aktivít, ktoré plánujete. Pokiaľ chcete ísť na výlet do hôr, zvoľte pevnejšie outdoorové topánky. Ak plánujete stráviť deň v snehu, budú sa hodiť snehule alebo kvalitné čižmy, ktoré sú nielen vodeodolné, no i priedušné. Dôležitá je i správna veľkosť a zodpovedajúca kvalita topánok.