Produkty: 1 000
Zobraziť ID verzie

Dámske snehule - vám zabezpečia teplo na najvyššej úrovni

Pripravte sa na ďalšiu zimu naozaj dôkladne a nenechajte sa ňou prekvapiť. S kvalitnými snehuľami vás neprekvapí vietor, snehová búrky, dážď a ani roztápajúci sa sneh. Neviete ako vybrať tie správne? Poradíme vám. Snehule sú skoro rovnako vysoké ako kozačky, ich výhodou však je, že s nimi ľavou zadnou zdoláte aj menej priateľský terén. Dámske snehule sú mimoriadne zateplené čižmy, ktoré vaše chodidlá držia v suchu a chránia vás pred prechladením, a to aj pri dlhých prechádzkach v zasneženom lese alebo v ozajstných mrazoch. V snehuliach môžete naozaj zdolať aj hory. Sneh sa vám do topánky dostane naozaj len ťažko. Snehule sa môže stať skvelým pomocníkom pri zimných lyžovačkách a pobytoch na horských chatách. Okrem toho sú samozrejme využiteľné a nositeľné aj v meste, kde si ich obľúbia najmä zimomrivé majiteľky.

Topánky do snehu pre ženy - cíťte sa pohodlne a štýlovo každý deň

Ak sa takto chcete naozaj cítiť, na výber snehúľ si vyhraďte dostatok času. Zvážte, kam ich budete nosiť a na základe toho, zvoľte vhodný materiál. Syntetické a textilné materiály sú často doplnené nepremokavou úpravou, ale aj kožená obuv má svoje výhody. U nás nájdete hneď niekoľko druhov kože: lakovaná, lícová, nubuk a zamš. Potešíme aj zástancov ekológie a zvieracích práv, máme snehule z imitovanej kože. Kožené snehule sa hodia do mesta, textilné využijete aj v horách. Vždy dbajte na kvalitnú impregnáciu obuvi, a to najmä ak ste si zvolili snehule z brúsenej kože. Hladkú kožu môžete krémovať, aby koža nepraskala. Krém zvyšuje aj vodeodolnosť.

Snehule pre ženy - ideálne k rifliam a zimným šatám

Snehule vás v prvom rade majú chrániť pred chladom. Sila izolácie závisí okrem materiálu, aj na to hrúbke podrážky či platformy. Vždy skontrolujte, či snehule majú dostatočný protisklzový povrch, aby ste sa niekde nešmykli. Mestské snehule sa nebojte nosiť k akémukoľvek outfitu. K bunde, ale aj ku kabátu. Štýlovo môže vyzerať outfit zložený z veľkej pérovky, riflí a snehúľ.

Dámske zimné snehule - často kladené otázky

Ktoré dámske snehule zvoliť?

Ak ste si určite cenový strop, snažte sa vždy vyberať čo najlepší pomer ceny a kvality. Zimná obuv je ale jednoznačne oblasťou, v rámci ktorej sa oplatí priplatiť si za kvalitu. Pri správnej údržbe vám čižmy vydržia aj niekoľko sezón. Snehule by ste mali pravidelne čistiť a impregnovať. Lacné topánky väčšinou nemajú ochrannú membránu proti vlhku a chladu a neposkytnú vám dostatočný komfort a izoláciu. Navyše sa lacné snehule dokážu ľahko vychodiť, buď dovnútra, alebo smerom von podľa toho, ako vytáčate chodidlo. Rozhodujte sa teda podľa ceny, využívania snehuľ a materiálu, ktorý vám bude vyhovovať.

Ako nosiť dámske snehule?

Elegantne alebo športovo. Podľa toho, čo vám viac vyhovuje a na aké príležitosti si snehule kupujete.

Kde kúpiť dámske snehové topánky?

Dámske snehule kúpite aj u nás z pohodlia domova. Výhodou nakupovania na našom e-shope je nielen široký výber vďaka stovkám výrobcov obuvi, ale aj prehľadné filtrovanie. Jednoducho a rýchlo si pomocou filtrov vytriedite iba modely, ktoré sa vám naozaj páčia.