Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ zapínania
Šírka topánky
Produkty: 48
Zobraziť ID verzie

Dámske sandále – pripravte sa na dovolenku aj na leto v meste

Skúsení cestovatelia vedia, že jednou z najdôležitejších vecí, ktorú si treba zbaliť na nadchádzajúcu dovolenku, sú pohodlné vychádzkové topánky. Dokonalý pár by mal byť elegantný, a rovnako módny ako funkčný. Pravdepodobne už máte overené topánky alebo tenisky, s ktorými pravidelne cestujete, ale ak máte namierené do skutočne horúcich destinácii a chcete nechať vaše nohy dýchať, kľúčom je nájsť pár pohodlných vychádzkových sandálov, ktoré sú na tento účel ako stvorené. Aj keď sú v obchodoch tisíce sandálov a všetky budú mať prívlastok pohodlné, pravdepodobne ste bolestivou cestou zistili, že väčšina z nich je omnoho tvrdšia, ako v skutočnosti vyzerá. Namiesto plytvania peniazmi za sandále, ktoré vám spôsobujú pľuzgiere a boľavé nohy, stavte radšej na skutočne pohodlné sandále, v ktorých sa budete cítiť ako v papučiach bez ohľadu na to, či ste na tropickej dovolenke, alebo len na prechádzke v meste.

Pohodlné dámske sandále – najdôležitejšie je vaše pohodlie

Niektoré sandále majú špeciálne vložky do topánok, ktoré vašim nohám zabezpečia extra pohodlie, zatiaľ čo iné ponúkajú odolnosť proti pošmyknutiu, dodatočnú trakciu, no i dostatočnú podporu pre vaše klenby a členky. Pri nákupe dámskych sandálov je potrebné dbať na to, aby vaše prsty ani päty neprečnievali cez prednú časť topánky. Vaša noha by mala byť v sandále pohodlne umiestnená. Rovnako ako nechcete sandále, ktoré sú príliš malé, nechcete ani tie, ktoré sú vám príliš veľké. Pri chôdzi sa vám môže skĺznuť noha, a môžete prísť k nepríjemnému úrazu. Ak vám však sandále sadnú, môžete si byť istá, že pohodlie máte zaručené. V súčasnosti sa už naviac nemusíte báť ani toho, že vaše pohodlné kráčanie si vyberáte na úkor módnych trendov. Dámske pohodlné sandále sú v súčasnosti v móde, a tak sú dostupné v rôznych farebných i strihových variáciách. Môžete si tak vybrať tie, ktoré sa budú hodiť k väčšine vášho šatníka.

Pohodlné dámske kožené sandále – vyrobené z materiálu, ktorý sa stará o vaše jemné chodidlá

Pohodlné dámske sandále sú vyrobené z kvalitných, často kožených materiálov, ktorý sa o vaše chodidlá jemne stará. Nemusíte sa tak báť pľuzgierov ani odrenín, ktoré často vznikajú kvôli nevhodnému sklonu topánky alebo syntetických materiálom. Koža je mäkká, a s nosením sa vašej nohe úplne prispôsobí, vďaka čomu po čase ani nebudete vedieť, že niečo máte obuté. Veľká väčšina pohodlných sandálov je vyrobená z korku alebo z jeho kombinácie s iným materiálom, čo vašim nohám poskytuje ďalší stupeň komfortu. Korok je totiž jemný materiál, ktorý vďaka svojej pevnosti poskytuje vašim nohám oporu, no zároveň je dostatočne mäkký na to, aby zabránil bolesti vašich nôh, a správne absorboval nárazy pri vašej chôdzi.

Dámske pohodlné sandále – Často kladené otázky

Aké sandále sú vhodné pre široké chodidlo?

Pre široké chodidlá sú vhodné dámske kožené sandále, ktoré majú ramienka na prispôsobenie veľkosti topánky. Topánku si tak viete sami prispôsobiť na požadovanú veľkosť, navyše koža aktívnym nosením sama mierne povolí, a prispôsobí sa tvaru vášho chodidla. Vďaka tomu si môžete vybrať z naozaj širokej ponuky sandálov bez toho, aby ste sa museli obávať, že vám sandále nesadnú.

Ako zabrániť odieraniu a vzniku pľuzgierov?

Ak vás vaše nové topánky v lete odierajú, vložte do sandále na miesta, o ktorých si myslíte, že by vás mohli odierať náplasť. Použite hrubé náplasti, pretože tenké leukoplasty sa budú pravdepodobne v priebehu dňa odlupovať.