Produkty: 97

Akú veľkosť hľadáte?

Zobrazia sa dostupné produkty pre zvolenú veľkosť.

38
39
40
41
42
43
44
45
Zobraziť ID verzie

Kanadové čižmy a army čižmy – trendy doplnok pre štýlové outfity

Kanadové čižmy a army čižmy sa v posledných rokoch dostali v rámci módy do popredia. V dámskych aj pánskych šatníkoch ide o pomerne univerzálny kúsok, ktorý sa jednoducho kombinuje a je aj značne pohodlný na bežné nosenie. Základný rozdiel medzi týmito modelmi spočíva v tom, že dámske kanadové čižmy sú omnoho elegantnejší kúsok a predávajú sa v rôznych štýlových prevedeniach. Army čižmy sú zväčša omnoho mohutnejšie a nedajú sa až tak jednoducho kombinovať. Ako kombinovať kanadové čižmy, či army čižmy do bežných štylizácií?

Kanadové čižmy – trendy riešenie pre jesenné a zimné počasie

Kvalitné kanadové čižmy majú nesmiernu výhodu v rámci ochrany pred poveternostnými vplyvmi. Sú dostatočne vysoké, aby vám stabilne držali nohu a zároveň udržujú váš tepelný komfort. Rovnako sa však predávajú aj vo forme poltopánok. Krátke dámske kanadové čižmy sa skvelo hodia na jeseň a vyzerajú nesmierne elegantne a štýlovo. Viete ich kombinovať rovnako k šatám, sukniam, ale aj džínsom, či moderným rozšíreným džínsom. Na chladnejšie dni je už potom vhodnejšie siahať po vyšších alternatívach.

Dámske army čižmy – rockový štýl na denné nosenie a pre mestské štylizácie

Dámske army čižmy sú o niečo mohutnejšie, no v neutrálnych farbách sa dajú tiež veľmi jednoducho kombinovať. Nesmierne trendy sú v súčasnosti rôzne modely so zvýšenou platformou, ktoré v dámskych štylizáciách vyzerajú nesmierne sexy a sofistikovane. Môžete ich kombinovať do akýchkoľvek štylizácií a ide o prvok, ktorý každému outfitu dodá mladistvý, trendy vzhľad.

Kanadové čižmy – ako ich nosiť?

Čo sa týka kombinovania topánok – kanadových čižiem do štylizácií – je nesmierne jednoduché! Kanadové čižmy sa dajú veľmi vkusne nosiť k sukniam a šatám. Stačí len zvoliť správne silonky a šaty dokombinovať kardiganom, sakom alebo kabátom. Veľmi moderná je v súčasnosti kombinácia upnutých šiat, siloniek a oversized saka spolu s kanadovými čižmami. Rovnako sa však kanadové čižmy hodia aj k letnejším šatám, kedy vytvoríte príjemný prechodný outfit. Kombinovanie kanadových topánok s džínsami je taktiež veľmi variabilné. Nesmierne dobre vyzerajú s moms džínsami alebo rôznymi slim verziami, ktoré si môžete vyhnúť a zdôrazniť tak vaše topánky. Rovnako sa však v súčasnosti vrátili aj rôzne zvonové alternatívy a rozšírené verzie, ktoré môžete nechať voľne padať na čižmy. Aj táto varianta vyzerá nesmierne vkusne a tiež sa dá kombinovať s akýmkoľvek zvrškom – či už elegantným alebo športovým.

Army čižmy – často kladené otázky

Ako nosiť kanadové čižmy k nohaviciam?

Kanadové čižmy, ako sme už predtým spomenuli, sa dajú nosiť k akýmkoľvek džínsom. Štylizáciu môžete zvoliť podľa konkrétneho outfitu – džínsy si vyhnúť, popchať alebo iba prehodiť cez čižmy. Každá štylizácia navyše dodá výslednému outfitu úplne iný dojem.

Ako nosiť army čižmy so zimným oblečením?

Army čižmy je veľmi jednoduché kombinovať do zimných štylizácií. Stačí zvoliť akúkoľvek zimnú bundu, padnúce džínsy a outfit na každodenné nosenie je na svete. Pritom je takéto kombinovanie aj nesmierne variabilné. Rovnako však môžete army čižmy kombinovať aj s kabátmi, veľmi trendy je napríklad kombinácia s dlhými kabátmi pod kolená. Zároveň budete vyzerať štýlovo a nebude vám zima.

Ako kombinovať army topánky k štylizáciám?

Army topánky sa dajú kombinovať počas jesene aj zimy, dokonca ich môžete využiť aj počas chladnejších jarných dní. Ide teda o nesmierne variabilný kúsok vášho botníka. Army topánky môžete kombinovať rovnako k džínsom, teplákom, elegantným nohaviciam, ale aj sukniam a šatám. Hodia sa ku všetkému a navyše dodajú každému outfitu unikátny vzhľad. Najlepšie je však ich kombinovanie do ležérnych štylizácií.