Produkty: 867
Zobraziť ID verzie

Dámske kovbojské topánky - pohodlie na dennej báze

Váš šatník si jednoducho pýta jedny kozačky. Alebo kovbojky, ak chcete. Vynosíte ich na jeseň, ale aj počas zimy. Ich výhodou je obrovská variabilita - od modelov, ktoré do polky lýtka až po vysoké čižmy nad koleno. Neviete, ktorý model je pre vás ten pravý? Ako prvé kritérium berte do úvahy svoju výšku. Pre drobnejšie ženy budú ideálne vysoké čižmy na opätku. Naopak tie vyššie (pokojne aj drobné, ktorým nevadí, že sú nízke) si môžu vybrať nižšie semišky zo strapcami. Touto voľbou sa budete cítiť ako v starých štýlových westernovských filmov. Už iba rifľová sukňa alebo džínsy a večer môže začať

Kovbojské čižmy - nevyhnutnosť v každom dámskom šatníku

Kozačky môžu mať aj svoju nevýhodu, ktorá samozrejme nemusí byť nevýhodou pre všetkých. Niekedy sa totiž môžu zhŕňať a skĺzavať z nohy smerom nadol. Deje sa to, ak je topánka príliš široká alebo vaša noha príliš úzka. Máme pre vás radu nad zlato. Ak je práve toto fakt, ktorého sa obávate, vyberte si kúsok, ktorý ma hore možnosť stiahnutia a prispôsobenia tak šírky obuvi. Existujú aj ďalšie tipy, ktoré počas zimy aj tak využívate. Hrubšie nadkolienky alebo pančuchy. Zaobstarajte si nekĺzavé, ktoré čižmu jednoducho trocha podržia. Problém s výberom správneho štýlu čižiem majú tiež dámy s príliš širokým lýtkom. Klasické kozačky alebo vysoké čižmy vám môže byť pritesné. Ale ani vy sa nemusíte báť. Máme pre vás modely s elastickým zvrškom alebo aspoň elastickou nášivkou v hornej časti topánky.

Dámske kožené čižmy - elegantná voľba pre štýlovú ženu

Zimná obuv je drahá sama o sebe. A po pravde, oplatí sa do nej investovať. Budete v suchu, bezpečí a teple. Ak preferujete aj počas zimného obdobia nosenie elegantných outfitov, potom pre vás máme kožené čižmy. Za kvalitu zaplatíte, ale vydržia vám roky. Dobrou správou je, že u nás nájdete široký výber. Vybrať si môžete z kože prírodnej v podobe: lakovaného ušňa, lícového ušňa, numbuku alebo zamše. Produktami vyrobenými z imitácie kože zasa potešíme aj zástancov zvierat.

Dámske kovbojské topánky - často kladené otázky

Ako nosiť dámske čižmy?

Čižmy sú obľúbeným typom obuvi pre ženy na zimu. Alebo už aj na jeseň. Pomáhajú zvyšovať sebavedomie, sexappeal a dokážu zvýrazniť vaše krivky. A to najmä krásne ženské nohy. Pomáhajú krásne dotvoriť ženskú siluetu v sukni, ale aj v nohaviciach či džínsach.

S čím nosiť dámske čižmy?

S čímkoľvek chcete. Rifle alebo úzke nohavice patria do čižmy. Vaše kovbojky tak krásne vyniknú. K vysokým modelom nad kolená vyzerajú dobre sukne alebo šaty. K nízkym kozačkám voľte kožené kraťasy a teplé pančuchy. Bundu vyberajte na základe štýlu, v ktorom budú vaše čižmy. Môže ísť o koženku, kabát, ale aj štýlovú pérovku, ak chcete experimentovať a máte dostatok odvahy.

Ktoré dámske kovbojské čižmy sa hodia k šatám?

Ste odvážna? K minišatám si vyberte vysoké čižmy nad koleno. Ideálne ak budú obopínať vašu nohu. Zaručene na seba pritiahnete všetky pohľady.