Produkty: 132

Akú veľkosť hľadáte?

Zobrazia sa dostupné produkty pre zvolenú veľkosť.

33
35
36
37
38
39
40
41
Zobraziť ID verzie

Čižmy nad kolená - elegantné outfity na každý deň aj do kancelárie

Ak preferujete elegantný a ženský štýl, potom sú čižmy mušketierky kúskom, ktorý by u vás nemal chýbať. Stačí ich správne nastajlovať a zladiť so zbytkom outfitu a štýlový jesenno-zimný look je na svete. Poďte si s nami vybrať tie správne k svojej postave. Stačí zvoliť správny strih, opätok a farbu.

Semišové čižmy k stehnám - akým štýlom sa inšpirovať?

Mušketierky vyzerajú najlepšie k koženej verzii. Zvoľte buď koženú, alebo semišovú verziu čižiem k stehnám. Nezabudnite však na to, že koža si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Samozrejmosťou sú kvalitné impregnačné prostriedky, ktoré predĺžia životnosť vašich čižiem. Voliť môžete:

  • impregnáciu v spreji, ktorá sa ľahko nanáša, má však kratšiu životnosť
  • impregnáciu na vodnej báze, ktorá na topánke dlho vydrží a vyberáte ju podľa materiálu obuvi
  • impregnáciu voskom, ktorá je ideálna pre celokožené topánky a okrem ochrany obuv aj vyživuje
Pravidelná starostlivosť a impregnácia tak nielen predĺži životnosť mušketierok, ale postará sa aj ochranu ich farby. A akú farbu vlastne zvoliť? Platí tu jednoduché pravidlo: čím výraznejšia, tým viac pozornosti pripadne vašim nohám. Rozhodnite sa teda podľa toho, ako sa cítite. Neutrálnymi farbami nič nepokazíte.

Vysoké čižmy k stehnám - ktoré budú vhodné k šatám?

So stylingom a mušketierkami sa môžete dostatočne vyhrať. Skvelo vyzerajú k sukni alebo kraťasom nad kolená. Pokiaľ vám krátke sukne a kraťasy nevyhovujú, oblečte si svoje obľúbené úzke džíny alebo nohavice. Keď zvolíte podobný odtieň ako mušketierky, vaše nohy nebudú priťahovať toľko pozornosti, ako keď vyberiete výraznejší model. Čomu by ste sa naopak mali vyhnúť, sú midi sukne. S mušketierkami jednoducho nejdú dokopy.

Topánky mušketierky - často kladené otázky

Ako nosiť dámske mušketierky?

S dámskymi mušketierkami si dávajte pozor na to, aby ste celý outfit nepreplácali. Vršok voľte skromnejší, napríklad jednoduchý a neutrálny kabát a koženú kabelku bez výrazných spón či retiazky. Štýlovou voľbou sú aj oversized svetre, veľké košele a tričká.

Aký štýl sa hodí k ženským mušketierkam?

K mušketierkam sa hodí elegantný a ženský štýl, ale rovnako tak aj minimalistické a "loose" kúsky, do ktorých oblečte minimálne vrch svoj tela.