Produkty: 978

Akú veľkosť hľadáte?

Zobrazia sa dostupné produkty pre zvolenú veľkosť.

34
35
36
37
38
39
40
41
Zobraziť ID verzie

Topánky na podpätku: stiletto, pistil alebo na platforme?

Dokážu tak veľa. Z každej dámy, ženy, slečny dokážu spraviť stredobod pozornosti. Áno hovoríme o dámskych sandáloch. Na výnimočné udalosti, ale aj na bežný deň do práce. Na rande alebo s kamarátkami na dámsku jazdu. Robia nám spoločnosť pri každej príležitosti, a vďaka dámskym elegantným topánkam na podpätku sa cíti byť každá žena výnimočná a neprehliadnuteľná. Hneď na úvod je potrebné položiť si otázky, medzi ktoré patrí nepochybne to, ako by mala topánka vyzerať, aký vysoký opätok by mala topánka mať, a aký typ podrážky a opätku je pre mňa najideálnejší. Dámske sandále sa vyrábajú vo viacerých nielen farbách, ale ja v rôznych podobách. Najdôležitejšie je, aby sme sa v dámskych lodičkách cítili čo najpohodlnejšie. Nakupovanie online je naozaj super vec. Ušetrí nám síce veľa času a nemusíme ani nikam chodiť. Avšak jediný problém, ktorý tu pravdaže je, že topánku nemôžem reálne vyskúšať, a to môže byť maličký problém hlavne čo sa týka dámskych topánok na vysokom opätku. Musíte si predstaviť, že v topánkach strávite napríklad celý deň.

Dámske lodičky: ako opticky zoštíhliť nohy

Starý známy trik. Určite viete o čom hovoríme. Nič nie je ideálne a niekedy sa stane, že nie sme so svojou postavou 100% stotožnené a rady by sme niektoré veci vylepšili. Avšak niekedy stačí využiť úplne jednoduché triky, vďaka ktorým bude vyzerať vaša postava o čosi štíhlejšia, a to predovšetkým nohy. A viete, čo vám v tom okrem posilňovne pomôže? Dámske lodičky na vysokom opätku. Dokážu krásne a prirodzene zoštíhliť nohy. A čo farba lodičiek? Snažte sa farbu lodičiek prispôsobiť farbám oblečenia, ktoré máte na sebe alebo aj farbe pančušiek. Čierne pančušky spolu s čiernymi lodičkami na vysokom opätku prinesú zaručené výsledky a vaše nohu budú vyzerať o čosi štíhlejšie.

Dámske lodičky na vysokom podpätku: ideálna voľba na večierok

Každá z nás chce aspoň z času na čas zažiariť. A večierok je na to ideálna príležitosť. Krásne šaty alebo elegantný kostým to je už čo povedať a k tomu štýlové dámske topánky na vysokom opätku z vás spravia hviezdu večera. Topánky nám nielenže dokážu pomôcť a urobiť z nás iného, nového človeka, ale pri nesprávnom výbere dokážu aj poškodiť, a to nie len čo sa týka prípadných otlakov alebo opuchov nôh a nepohodlného nosenia, ale aj nesprávneho zladenia s celým outfitom. Vyberte si takú výšku opätku, v ktorej sa budete cítiť celý deň pohodlne. A čo sa týka štýlu a farby topánky, na večierok si môžete bez problémov vybrať aj niečo výstrednejšie a odvážnejšie, avšak nesnažte sa to až prekombinovať. Ak zvolíte už výraznejšie šaty zvoľte skôr jednoduchšie topánky.

Často kladené otázky

Ako správne odopínať sandále?

Správne odopínanie sandálov im zaručí dlhodobú životnosť. Snažte sa sandále stále dôkladne odopínať a nevysúvajte nohu nasilu von, inak by sa zapínanie mohlo poškodiť.

Ako si vybrať topánky na podpätku?

Topánky na podpätku by mali byť pre nás predovšetkým pohodlné a až tak by sme sa mali pozerať na ich estetickú funkciu. Pamätajte na to, že výška opätku je tiež dôležitá. Ak nie ste na topánky na vysokom opätku zvyknutá, zvoľte radšej nižší opätok.

Topánky na podpätku - ako si vybrať veľkosť?

A v neposlednom rade veľkosť topánky. Topánka by nikdy nemala byť ani príliš veľká ani príliš malá. Avšak v prípade, ak je topánka o čosi väčšia ako je potrebné, dá sa to ešte zachrániť napríklad gélovými vložkami do topánok.