Produkty: 401

Akú veľkosť hľadáte?

Zobrazia sa dostupné produkty pre zvolenú veľkosť.

32
33
34
35
36
37
38
39
Zobraziť ID verzie

Obuv adidas Terrex - inovatívna technológia pre vaše nohy

Obuv adidas Terrex patrí do kolekcie adidas, ktorá je určená predovšetkým na turistiku, treking, trailový beh a horské športy. Topánky adidas Terrex sú vyrobené inovatívnou technológiou, a preto sú topánky vhodné aj do nepriaznivého počasia a na nerovnomerný povrch. Kolekcia adidas Terrex sa však od ostatných produktov líši nielen dizajnom, ale aj vlastnosťami. Topánky adidas Terrex sú maximálne pohodlné, vzdušné, priľnavé k chodníku, ľahké a ideálne na dlhé denné túry. Topánky adidas Terrex sú tiež vodoodolné, a to aj vďaka podšívke GORE-TEX, ktorá zabezpečuje tiež to, že sú topánky priedušné. Po rokoch skúsenostiach a výskumoch prišiel adidas s kolekciou adidas Terrex, ktorá je inovatívna a vyšperkovaná do tých najmenších detailov.

adidas Terrex dámske - ochránia váš členok pred pádmi

Dámske adidas Terrex topánky sú taktiež vyrábané technológiou, vďaka ktorej sa topánka prispôsobí šírke a veľkosti chodidla. Preto topánky adidas Terrex krásne držia nohu pevnú aj na nerovnom povrchu a chránia členok pred pádmi, a to aj vtedy, keď kráčate po skalách. Dámske adidas Terrex sú spoľahlivé a majú tiež posilňovaciu medzipodrážku, ktorá členky chráni a drží ich na správnom mieste. Topánky adidas Terrex majú prispôsobený systém šnurovania, čo znamená, že šnúrky si viete skrátiť na svoju veľkosť a uložiť ich tak, aby ste sa na nich nepošmykli alebo sa na nich nepotkli. V mnohých prípadoch si práve ženy dávajú veľmi záležať aj na vzhľade topánok, a preto sú dámske adidas Terex vyrobené v rôznych farebných prevedeniach. Obľúbené sú napríklad červené adidas Terex, ružové topánky adidas Terrex či tie viacfarebné.

adidas Terrex pánske - dokonalá priľnavosť na chodníku

adidas Texer využíva pri výrobe topánok a podrážok gumu Continental, ktorá spôsobuje to, že pánske adidas Terex sú dokonalo priľnavé na chodníku. Podrážky majú hlboké výstupky, vďaka ktorým krásne držia aj na suchom či vlhkom povrchu. Práve to robí z topánok adidas Terex jedny z najlepších topánok či už na turistiku alebo beh. Pánske adidas Terex majú v obľube trailoví bežci, pretože podrážka nohu dokonale chráni pred rôznymi prekážkami a predmetmi.

adidas Terrex - často kladené otázky

Je možné v obuvi adidas Terrex behať súťažne?

Trailové bežecké topánky adidas Terrex sú navrhnuté tak, aby zvýšili výkon bežca a zaistili pohodlie, priľnavosť a výnimočné odpruženie nôh aj na nerovnomernom povrchu. Topánky adidas Terrex je teda možné využiť aj na súťažný beh, avšak je potrebné vedieť, po akých modeloch siahnuť. Vhodné sú napríklad dámske adidas Terrex Speed Pro, pánske adidas Terrex Speed Ultra či adidas Terrex Speed Pro Trail. Pred súťažou je však potrebné topánky niekoľkokrát vyskúšať, aby vám dokonale sedeli.

Ako umývať obuv adidas Terrex?

Gumené časti je možné umývať handričkou alebo starou zubnou kefkou, mydlom, saponátom alebo čističom určeným na topánky. Odstráňte šnúrky a vložky do topánok a vložte ich klasicky do práčky. Zmiešajte si čistiaci prostriedok s vodou a pomocou handričky odstráňte z topánok adidas Terrex nečistoty. Nečistoty, mydlo a penu následne zmyte handričkou namočenou do teplej vody. Topánky vždy sušte pri izbovej teplote a bez priameho slnečného žiarenia.